• DOLAR
  $4.034,7000
 • EURO
  $1,0899
 • ALTIN
  $61.460,6300
 • BIST
  $194,3000
52 ORDUSPOR TRANSFERDE ATAĞA GEÇTİ

52 ORDUSPOR TRANSFERDE ATAĞA GEÇTİ

Misli.com 3.Lig’de 2021-2022 sezonu öncesinde başkanlık seçimini yapan, teknik ekibini belirleyen 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde transfere hız verildi. Şimdiye kadar 6 oyuncuyla yollarını ayırıp dış transfer kapsamında Doğancan Aynacı, Özgen Erdem ve Taner Kahriman’ı renklerine bağlayan Ordu temsilcisi, iç transferi kısa sürede çözüme kavuşturup, dış transfere ağırlık vermek istiyor.

Şükrü Bodur’un başkanlığa yeniden seçildiği 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde takımın başına getirilen Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki’nin raporu doğrultusunda transfer komitesi görüşmelerini sürdürüyor.

6 oyuncu yollandı

Geçen sezon takımda olan oyunculardan bazılarıyla yolları ayırma kararı alan Mor Beyaz Yeşilli ekipte Hakan Doğru, Cantuğ Temel, Eşref Korkmazoğlu, Gürkan Arslan, Emrullah Sarıhasanoğlu, Muhammed Emin Balcılar ile karşılıklı anlaşılarak kendilerine takım bulmaları istendi.

İskelet korunacak

İç transfer kapsamında takıma yarar sağlayacak oyuncularla yola devam etmek istediğini yönetime bildiren Tiryaki, iskelet kadronun korunması gerektiğini söyledi. Geçen sezonki kadrodan en az 8-10 tane oyuncuyla yola devam edilmesi bekleniyor.

Şimdilik 3 takviye

Dış transferde ise acele etmek istemeyen Ordu ekibinde Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki, daha önce beraber çalıştığı oyuncuları tercih etmeye özen gösteriyor. Başarılı çalıştırıcı, daha önce beraber çalıştığı Doğancan Aynacı, Özgen Erdem ve Taner Kahriman’ı kadroya dahil etti.

Bir Ordulu daha gelebilir!

İç transferi bir an önce bitirmek isteyen 52 Orduspor’da asıl hedef dış transferde kadroya nokta transferler yapmak olarak belirlendi. Teknik ekibin raporunun dışına çıkmayan transfer komitesinin bir Ordulu bek oyuncusuyla ilgilendiği ancak henüz net bir anlaşmaya varılmadığı öğrenildi.

Forvet konusunda elinde Gökhan Erdöl ve Şükrü Kaan Kılıçaslan olan Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki’nin takıma bir golcü daha transfer etmesi beklenirken, kaleci konusunda da görüşmelerin sürdüğü kaydedildi.

Başkan Şükrü Bodur, hem iç hem de dış transferde görüşmelerin devam ettiğini belirterek, sezon sonunda şampiyon olacak bir kadro kurmak istediklerini dile getirdi.

Başarılı çalıştırıcı ise transferde kararları titizlikle aldıklarını söyleyerek, “Transferde hata yapmak istemiyoruz. Güzel bir kadro oluşturarak özlenen 2.Lig’e kavuşmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam