• DOLAR
  $4.029,5700
 • EURO
  $1,0906
 • ALTIN
  $61.264,0100
 • BIST
  $196,9000
52 ORDUSPOR’DA GÖZLER KONGREYE ÇEVRİLDİ

52 ORDUSPOR’DA GÖZLER KONGREYE ÇEVRİLDİ

Misli.com 3.Lig’de yeni sezonda tek düşüncesi şampiyonluk olan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde tüm dikkatler 9 Haziran 2021 Çarşamba günü (yarın) Gülyalı Turnasuyu Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilecek olağan seçimli genel kurula çevrildi.

Mevcut Başkan Şükrü Bodur’un tek aday olarak gireceği seçimde yönetim kurulunda yeniliğe gidilmesi beklenirken, kongrenin hemen ardından da teknik direktörün kamuoyuna duyurulacağı belirtildi.

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde merakla beklenen kongre geldi çattı. Mor Beyaz Yeşilli ekip, yarın gerçekleştireceği kongreyle birlikte yeni sezon öncesi hazırlıklara da start verecek.

Tek aday

1.5 yıldan bu yana kulübün başında yer alan Şükrü Bodur, yarın gerçekleştirilecek olan olağan genel kurulda tek aday olarak seçime girecek. Bodur’un haricinde başka bir aday bulunmazken, yönetime yeni isimlerin alınacağı öğrenildi.

Yönetim değişiyor

Başkan Şükrü Bodur’un, mevcut yönetim kurulu ile de istişare yaparak yönetimde yeniliğe gitmeye karar verdiği belirtildi. Buna göre mevcut yönetimden bazı isimlerin affını istediği ve yeni yönetimde olmayacağı belirtilirken, çok sayıda iş adamının da  Başkan Bodur’a yönetime girmek için talepte bulunduğu bildirildi.

Çoğunluğa bakılmayacak

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde olağan seçimli genel kurul 9 Haziran 2021 Çarşamba günü (yarın) Gülyalı Turnasuyu Spor Tesisleri’nde çoğunluğa bakılmaksızın yapılacak.

Hoca açıklanacak

Öte yandan kongrenin hemen ardından yeniden başkan seçilmesine kesin gözüyle bakıla Başkan Bodur’un önderliğindeki yönetimin Ordulu Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki ile anlaşıldığını açıklaması bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam