• DOLAR
  $4.187,6900
 • EURO
  $1,1535
 • ALTIN
  $65.691,7900
 • BIST
  $212,5000
“ACELE ETMEYECEĞİZ”

“ACELE ETMEYECEĞİZ”

Misli.com 3.Lig ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Başkan Şükrü Bodur, kongrenin ardından yeni teknik direktörle anlaşmaya varacaklarını belirterek, “Aceleye getirmeden zaman içerisinde teknik direktör konusunu karara bağlayacağız. Hocanın verdiği rapora ve istediği futbolculara göre bir kadro yapacağız” dedi.

Başkan Bodur’dan teknik direktör açıklaması:

Konu Orduspor olunca çok sayıda teknik direktörün 52 Orduspor Futbol Kulübü’nü çalıştırmak istediğini aktaran Bodur, Ordu futbolu için en doğru kararı vereceklerini söyledi.

“Haziran ayında transferler başlıyor”

‘2020-2021 sezonu geride kaldı. Artık yeni sezona bakacağız’ diyen Başkan Bodur, şunları söyledi; “2-9 Haziran’da genel kurulumuz var. Haziran ayında transferler başlıyor. Yeni sezonun hazırlıklarını yapacağız. Elimizde bir kadromuz var. Bu kadroya takviyelerin yapılması için öncelikle teknik direktörün seçilmesi lazım. Teknik direktörün verdiği rapor ve istediği futbolculara göre bir kadro yapacağız. O çalışmalara başlayacağız. Daha vakit var. Ligler büyük ihtimalle 4 Eylül’de başlayacak. O zamana kadar eksiklerimizi tamamlayarak 2021-2022 sezonuna başlayacağız.”

“Teknik direktör konusunu karara bağlayacağız”

Çok sayıda teknik direktör arasından takımı hedefe götürebilecek bir hocayla anlaşmak istediklerine dikkati çeken Bodur; “Daha Mayıs ayındayız, sezon yeni bitti. Teknik direktör konusunda bazı düşüncelerimiz ve çalışmalarımız var. Ancak aceleye getirmek istemiyoruz. Sağlıklı bir şekilde karar vermek istiyoruz. Orduspor olunca çok sayıda talipli teknik direktör var. Bu da bizi mutlu ediyor. Talipler geliyor, bir tarafa yazıyoruz. Gelmek isteyenler var, bizim düşündüklerimiz var. Aceleye getirmeden zaman içerisinde teknik direktör konusunu karara bağlayacağız. Teknik direktör konusunu kongreden sonra netleştirmek istiyoruz. Transferler, gidecek ve kalacaklar da kongreden sonra belli olacak. Kaçan bir şey olmayacak. Genel kurula kadar teknik direktörümüz belli olur. 9 Haziran’da genel kurulu yapmak istiyoruz” diye konuştu.

“İyi bir kadro oluşturacağız”

Transfer konusunda teknik direktör ile transfer komitesinin beraber hareket edeceğinin altını çizen Başkan Şükrü Bodur; “Bu takımı oynatacak olan teknik direktör. Hoca ile transfer komitesinin koordineli çalışması lazım. Geride kalan sezonda biz hocamızın istediği oyuncuları transfer ettik. Takımda kalacak, gidecek ve gelecek oyuncuları belirleyecek olan hoca olacak. O yüzden teknik direktörün isteklerine saygı duymamız lazım. Mutlaka yönetim olarak bizlerin de tavsiyeleri olacaktır. Bu sezon bazı futbolcuları gördük ve tavsiye edecek vaziyetteyiz. Geçen sezon o işi yapamadık. 3.Lig’den uzaktık. Ama artık 3.Lig’deki futbolcuları gördük. Almamız gereken tavsiye edeceğimiz futbolcular var. Bunları harmanlayıp iyi bir kadro oluşturmamız lazım.” ifadelerini kullandı.

Orduspor’un yerinin 3.Lig olmadığını aktaran Başkan Bodur, bir üst lige çıkmak için var güçleriyle çalışacaklarını dile getirdi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam