• DOLAR
  $2.429,6800
 • EURO
  $0,6050
 • ALTIN
  $36.614,1900
 • BIST
  $107,6000
ALTAŞ TV YILIN YEREL KANALI

ALTAŞ TV YILIN YEREL KANALI

Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği Oscarlarını dağıttı. Yılın Yerel Kanalı seçilen Altaş TV’nin Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Altaş, ödülü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

Ankara’da düzenlenen ödül törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katıldı. Programda ilk kon Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği Başkanı Şebnem Bursalı yaptı. Bursalı, “Gazetecilik bir yaşam biçimi. Bugün burada bulunan herkes yaptıkları alanlarında marka olmuşlardır. Kesintisiz olarak 40. kez ödül töreni düzenliyoruz. Dernek olarak bütün üyelerim ekonomik operasyonlara maruz kaldığı bugünlerde demokrasimizden yanayız ve olmaya devam edeceğiz” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise konuşmasına görevlerini yerine getirirken hayatını kaybeden gazetecileri anarak başladı. Ödül alan isimleri ve kuruluşları tebrik eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, her meslek dalı gibi gazeteciliğin de büyük dönüşüm yaşadığını söyledi.

Radyo Televizyon Gazetecileri Derneğinin “2018 yılı Medya Oscarları”na layık görülen medya mensupları ve kuruluşlarını tebrik eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, programa destek veren kurumları kutladı.

Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği Ödül Töreni’nde “Yılın Yerel TV” kanalı seçilen Ordu Altaş TV’nin ödülünü Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Altaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın elinden aldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam