• DOLAR
  $4.160,2200
 • EURO
  $1,1434
 • ALTIN
  $65.051,4500
 • BIST
  $207,7000
ALTINORDU BELEDİYESİ’NDEN ‘YAĞIŞLARA’ ANINDA MÜDAHALE

ALTINORDU BELEDİYESİ’NDEN ‘YAĞIŞLARA’ ANINDA MÜDAHALE

Altınordu Belediyesi ilçe genelinde etkili olan yağışlar sebebiyle olumsuzluk yaşanmaması için risk altında olan ve talep edilen yerlere anında müdahale ederek muhtemel olumsuzlukların önüne geçiyor.

Ordu ve çevre illerde etkili olan sağanak yağmur Altınordu ilçesinde de hayatı olumsuz etkiliyor. Yer yer su baskını ve su birikintilerinin yaşandığı Altınordu’da, Altınordu Belediyesi ekipleri de yoğun mesai harcıyor.

ALTINORDU BELEDİYESİ EKİPLERİ 7/24 SAHADA

Metrekareye 50 ila 75 kilogram yağmurun düştüğü tahmin edilen sağanak yağışlar dolayısıyla vatandaşların mağdur olmaması için etkin bir mücadele veren Altınordu Belediyesi, Temizlik İşleri ve Fen İşleri Müdürlüğü’nden oluşan 139 kişilik personel ve 21 araç ile Zabıta personelinin destekleriyle mesai mefhumu gözetmeksizin sahada görev yapıyor.

Ekipler, yağış öncesi yaptığı çalışmalarla ve duyurularla olumsuzlukları en aza indirirken, yağışla birlikte yollarda biriken su, tıkanan mazgallar, su baskını yaşanan bazı ev ve iş yerleri başta olmak üzere ilçe genelinde vatandaşların mağdur olmaması için Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ordu Su Kanalizasyon İdaresi (OSKİ) ekipleri ve birçok kamu kurum ve kuruluşu ile birlikte yoğun mesai harcıyor.

Yağışlar sonrası telefon ve sosyal medya aracılığı ile gelen ihbarlara da müdahale eden Altınordu Belediyesi bu sayede olumsuzlukların önlenmesini sağlıyor. Yaşanabilecek afetlere karşı makine parkındaki kapasitesini de artıran Altınordu Belediyesi her an müdahaleye hazır bekliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam