• DOLAR
  $4.160,2200
 • EURO
  $1,1434
 • ALTIN
  $65.051,4500
 • BIST
  $207,7000
AYBASTI İLÇESİNİN İÇME SUYU VE ALT YAPISI MASAYA YATIRILDI

AYBASTI İLÇESİNİN İÇME SUYU VE ALT YAPISI MASAYA YATIRILDI

OSKİ Genel Müdürü Murat Us, Aybastı ilçesinde bir dizi incelemelerde bulunarak, ilçenin içme suyu ve alt yapısını masaya yatırdı.

Aybastı ilçesinin içme suyu ve alt yapı sorunlarını görüşmek, mevcut sistemi yerinde görmek ve muhtarların OSKİ’den taleplerini almak için Aybastı Belediyesi ile bir toplantı düzenlendi. Toplantıya; Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan, Aybastı Kaymakamı Hayrettin Buğra Güzel, OSKİ Genel Müdürü Murat Us, Aybastı Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Bülbül, OSKİ Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Özkan, OSKİ Projeler Daire Başkanı Hüseyin Geldi, OSKİ’nin ilgili Şube Müdürü ve İlçe Şefi ile Muhtarlar katılım sağladı.

İLÇE MUHTARLARININ TALEPLERİ TEK TEK DİNLENDİ

Toplantı, Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan’ın konuşmasıyla başladı. Başkan Geçtan; bu zamana kadar Aybastı’ya yapılan hizmetlerin üstüne koyarak kalan eksik işlerin tamamlanacağını ve OSKİ ile birlikte içme suyu sorunlarını en az indireceklerini ifade etti. Başkan’ın ardından söz alan Muhtarlar sorunlarını ve taleplerini tek tek Genel Müdür Murat Us ve ekibine ilettiler. Toplantıya katılan Muhtarların tamamının sorunlarını dinleyen Genel Müdür Us, gelen bütün talepleri ekibine not aldırdı.

AYBASTI’ NIN İÇME SUYU SORUNLARI EN AZA İNDİRİLECEK

Toplantının sonunda bir konuşma yapan Genel Müdür Murat Us; Muhtarlar tarafından gelen taleplerin ihtiyaç sırasına göre en acil olanlarından başlamak suretiyle karşılanacağını belirtti. Özellikle bölge nüfusunun en yoğun olduğu Ağustos ayı içerisinde Aybastı’ya ek araç ve personel takviyesinin yapılarak, ihtiyaçlara daha hızlı cevap verileceğini söyledi.

GELEN TALEPLER SAHADA İNCELENDİ

Toplantının ardından araziye çıkan Genel Müdür ve ekibi, muhtarlar tarafından gelen şikayetleri yerinde inceledi. Bir süre önce heyelan olayının yaşandığı Sağlık Mahallesi’nde detaylı incelemelerde bulunan Genel Müdür Murat Us, bölge halkının taleplerini dinleyerek sorunların çözüleceğini ifade etti. Ardından, Karamanlı ve Küçükyaka Mahalleleri ile Perşembe Yaylasında kanalizasyon sorunlarının bulunduğu bölgeye gidildi ve sorunlar yerinde tespit edildi. Sorunların çözümü için verilen kararların ardından Aybastı ilçesi programı sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam