• DOLAR
  $4.029,5700
 • EURO
  $1,0906
 • ALTIN
  $61.264,0100
 • BIST
  $196,9000
BAL TEDBİRLERİ!

BAL TEDBİRLERİ!

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Bölgesel Amatör Lig’de Ordu’yu temsil edecek 4 takıma da başarılar dileyerek, takımların maçlarını kendi evlerinde oynayabilmeleri için tüm tedbirleri aldıklarını söyledi.BAL Ligi’nin 17 Nisan’da başlayacağını hatırlatan Genç, 7. Bölge 5. grup maçlarına Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliği yapacağını belirtti.

“Eksikleri gideriyoruz”

‘Liglerin başlaması öncesinde Türkiye Futbol Federasyonu’nun belirlediği kurallar dahilinde antrenman yapabilmeleri için tüm tesislerimizi takımlarımızın hizmetine sunduk’ diyen Genç, sözlerine şöyle devam etti; “Takımlarımız son hazırlıklarını sorunsuz devam ettiriyorlar. Özellikle tüm takımlarımızın ev sahibi oldukları maçları kendi ilçelerinde oynayabilmeleri için çalışmalarımız sürüyor. Orduspor 1967 Spor Kulübümüz 19 Eylül Stadyumunda, Altınordu Belediye Spor Kulübümüz Spor Toto Spor Kompleksi 1 nolu Sahada, Ünye 1957 Spor Kulübümüz Ünye İlçe Stadyumunda, Ulubey Belediye Spor Kulübümüz Ulubey ilçe Futbol Sahasında maçlara çıkabilmeleri için kulüplerimize talepleri üzerine izin yazılarını verdik. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan denetimde sadece Ulubey İlçe Futbol Sahamızda eksiklikler tespit edildi. Eksikliklerin tamamlanması için 9 Nisan 2021 tarihine kadar süre istedik. Bu süreden de önce sahanın eksikliklerini tamamlayacağız. Belirlenen eksiklikler ise maçların seyircisiz oynanması için kale arkasındaki tel örgünün branda vb materyalle kapatılması. Soyunma Odası alanına seyirci girişinin engellenmesi, Yüksek Okul inşaatı ile Futbol Sahası arasına güvenlik bariyeri çekilmesi, yine yol güzergahından seyirci geçişinin engelleneceği tedbirlerin alınması.”

“İnşallah 3.Lig’e çıkar”

Genç,  “5 Nisan 2021 tarihine kadar İl Müdürlüğümüz Atölye ekibimiz ve Ulubey Belediyemiz teknik ekipleri tarafından tüm eksiklikler giderilerek Ulubey İlçe Futbol Sahamız Bal Ligi Standartlarına yükseltilecek. İnşallah ilimizde yapılan gruptan birinci çıkacak takımımız diğer grubu da birinci bitirerek 3. Lige çıkar” diyerek sözlerini tamamladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam