• DOLAR
  $3.799,5000
 • EURO
  $1,0874
 • ALTIN
  $63.147,6800
 • BIST
  $186,5000
BAŞKAN BODUR GÜVEN TAZELEDİ

BAŞKAN BODUR GÜVEN TAZELEDİ

Misli.com 3.Lig ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde olağan genel kurul gerçekleştirildi. Tek liste olarak seçime giren Şükrü Bodur, yeniden başkanlığa seçildi. Bodur, “İnşallah yeni sezonda 2.Lig’e çıkacağız” dedi.

52 Orduspor’da merakla beklenen seçim sonuçlandı

Gülyalı Turnasuyu Spor Tesisleri’nde yapılan 52 Orduspor Futbol Kulübü olağan genel kurulunda delegelerin oylarının tamamını alan mevcut Başkan Şükrü Bodur, yeniden başkan seçildi.

“Taraftarımızla başarırdık”

‘2020-2021 sezonunda sizlere vermiş olduğumuz ilk sıradan bir üst lige çıkma sözümüzü yerine getiremediğimiz için ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım üzüntü içerisindeyiz’ diyen Başkan Bodur; “Bugün sizlerin karşısına 2.Lig’e çıkan bir yönetim olarak çıkmak isterdik ama olmadı. Şu bilinmeli ki; çıkmak için ben ve arkadaşlarım çok gayret gösterdik. Bizi covid-19 salgını ve seyircisiz oynamamız sıkıntıya uğrattı. İnanıyorum ki taraftarımızla maçlara çıksaydık, kesinlikle hedefimizi yakalardık. Maalesef sahamızda  19 puan verdik. 8 beraberlik 1 mağlubiyet aldık. Taraftarımız olsa aradan lider olarak üst lige çıkardık. Bütün iyi niyetimizle çalışıp mücadele verdik. Demek ki bir eksiğimiz oldu ki başaramadık. Artık bundan sonra eskinin hatalarından ders alıp yeni sezona başlamak için çalışacağız” şeklinde konuştu.

“İsmimizi Orduspor yapmak isteriz”

Orduspor’un birleşmesi konusuna da değinen Bodur; “Benim hayalim de yıllarca üyeliğini, yöneticiliğini, başkanlığını yaptığım Orduspor Kulübümüz ile birleşmektir. Şuan o kulübümüz 2.Amatör Küme’de maalesef borç batağı durumundadır. En önemlisi 150 milyon lira civarında borcun olmasıdır. Orduspor olarak yıllarca Süper Lig’de mücadele eden onurlu, saygın bir kulüptük. Maalesef yanlış yönetilen bir kulübün nereye geldiği ortadadır. Bugün seçildiğimiz taktirde şuan 2.Amatör Lig’de borçlarından dolayı bitkisel hayatta yaşam mücadelesi veren, geçmişte başkanlığını yaptığım efsane Ordusporumuzun borçları kapatılır, temize çıkarsa 52 Orduspor Futbol Kulübü olarak ismimizi de, armamızı da Orduspor yapmak, yönetim kurulu olarak tüm Ordululara bir taahhüdümüzdür” dedi.

“2.Lig’e çıkacağız”

‘Orduspor Kulübü, 3.Lig’e yakışmamaktadır. Bu da bir Ordulu olarak beni, arkadaşlarımı ve camiamızı üzmektedir’ diyen Başkan Bodur, şunları söyledi, “Bunun için buradayız. Ordu şehrimizin bir markası olan Orduspor, daha üst liglerde mücadele etmelidir. Orduspor’u, 2021-2022 sezonunda layık olduğu yere getirmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Öncelikle 2.Lige çıkmaya çalışacağız. Bu kulüp, Ordu’nun bir markasıdır. Tüm Orduluların takımıdır. Buna sahip çıkılmalıdır. Herkesin desteğine ihtiyaç var. Hep birlikte sahip çıkarsak bu işi başarabiliriz. Başkanlığı bırakabilirdim. Ancak 2.Lig’e çıkma hedefimizi gerçekleştiremediğimiz için yeniden aday oldum. Bir kere daha beni başkanlığa seçtiğiniz için teşekkür ederim. İnşallah yeni sezonda 2.Lig’e çıkacağız. Bir üst lige çıkmak için gayret edeceğiz. Başaracağımıza inanıyorum.”

 

Şükrü Bodur başkanlığındaki yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Akın Şahin, Bahtiyar Köksal, Cihan Ekşioğlu, Çağatay Öztürk, Çetin Akgül, Deniz Doğan, Eksal Kargı, Emre Kılıç, Fatih Bostancı, Mahmut Özel, Orhan Gündoğdu, Yakup Kırca, Olgun Alp, Önder Okur, Resul Atasever, Sebahat Işık, Sinan Yüzer, Fatih Türgay Güney, Ümit Melikoğlu, Yavuz Şenyurt.

Denetleme Kurulu: Bahadır Baş, Durmuş Baştuğ, Uğurtan Kılıç.

Disiplin Kurulu: Atilla Kırmancı, Bahri İftihar Köksal, Aydın Haşim Tekinkaya.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam