• DOLAR
  $4.459,8900
 • EURO
  $0,9746
 • ALTIN
  $56.407,1200
 • BIST
  $205,7000
BAŞKAN GÜLER, HAYTAP ORDU İL TEMSİLCİLERİNİ AĞIRLADI

BAŞKAN GÜLER, HAYTAP ORDU İL TEMSİLCİLERİNİ AĞIRLADI

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu Orkinos Derneği HAYTAP ( Hayvan Hakları Federasyonu) üyelerini kabul etti.

Gerçekleştirilen ziyarete, HAYTAP Ordu İl Temsilcisi Mehtap Huri Sağesen, Ordu Kimsesiz Hayvanların Doğal Ortamlarını Sağlama ve Koruma Derneği Başkanı Aziz İşbakan, Ordu Kimsesiz Hayvanların Doğal Ortamlarını Sağlama ve Koruma Derneği Başkan Vekili Hamdi Sağsen ve HAYTAP gönüllüsü Evren Atakan Civan katıldı.

“MESELE VİCDAN VE ERDEM MESELESİDİR”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “ Buradaki mesele bir sosyal medya meselesinden ziyade bir vicdan ve erdem meseledir. Tüm hayvanların da en az insanlar kadar yaşama hakkı var. Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak çok ciddi yatırımları hayvanların daha iyi koşullarda yaşamlarını sürdürmeleri için başlattık. Dünyayı sadece insanlar kullanmıyor. Diğer canlılarla ortak kullanıyoruz. Bir hayvansever olarak onların en iyi şartlarda yaşamaları için elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Barınaklar hayvanlar için bir tecrit yeri ya da bir toplanma alanı değildir. Bizler onları buralarda daha iyi şartlarda yaşamalarını sağlıyoruz. Bir hayvansever olarak barınaklara özel ilgi gösteriyorum. Hatta onların ameliyatlarını da takip ediyorum. Onlar bizim bu dünyadaki sessiz dostlarımızdır” şeklinde konuştu.

“HER TÜRLÜ İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ”

Ordu’da ve ilçelerde hayvanlarla ilgili yapılacak her türlü çalışmada işbirliğine hazır olduklarını ifade eden HAYTAP Ordu İl Temsilcisi Mehtap Huri Sağesen, “Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından hayvanların barınmaları için yapılacak her türlü çalışmaya destek vereceğiz. Bizler gerektiği yerde projelerimizi sunacağız. Tek amacımız hayvanların rahat ve sağlıklı koşullarda yaşamalarını sağlamak. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler’in açıkladığı ve yapacak olduğu projeler bizleri fazlasıyla tatmin etti” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam