• DOLAR
  $4.185,0000
 • EURO
  $1,1437
 • ALTIN
  $65.010,0000
 • BIST
  $209,9000
BAŞKAN TÖREN’DEN YENİ YIL MESAJI

BAŞKAN TÖREN’DEN YENİ YIL MESAJI

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, “Yeni yılın ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur, bereket, mutluluk getirmesini diliyor, ‘Vizyonu Dünya Kenti’ Altınordu’muz için yeniliklerle dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum” dedi.

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, yılbaşı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında, Türkiye’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde önemli atılımlara imza atacağını ifade eden ve bu atılımların yereldeki uygulayıcısı olacaklarını aktaran Başkan Tören, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Bir yıl daha nihayete ererken, yaşanan her günden ayrı tecrübeler edinilmiş olması ve bu tecrübeler ışığında yeni bir yıla yepyeni umutlarla başlangıç yapılması huzur, mutluluk ve başarılara birlikte ulaşabilmemizin vazgeçilmez şartıdır.

İnanıyorum ki daha büyük sevinçler, daha büyük heyecanlar yaşayacak, şehrimizi çok daha aydınlık yarınlara hep birlikte taşıyacak, nice yeni güzel yıllara birlikte kavuşacağız.

Gücümüze inanarak, karamsarlığa kapılmadan, çağdaş dünyayla bütünleşme yolunda yorulmadan ilerleyeceğiz. Hizmetlerimiz vatandaş odaklı, temel hedeflerimiz açıklık, şeffaflık ve verimlilik olacaktır.

Altınordu Belediyesi olarak sadece klasik belediyecilik hizmetleriyle değil, akıllı şehirlerle uyumlu, sosyal yönlü, modern ve sürdürülebilir projelerin gerçekleştirildiği, merkezi insan olan örnek kent olmaya devam edecektir.

Merkez ilçemizin vizyonunun gelişmesi, modern ve yaşanılabilir bir kent olması yolunda çalışmalarımız bugün olduğu gibi bundan sonra da kesintisiz devam edecektir.

Türkiye, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde her alanda atılımlara devam ederken bizde şehrimizde bu çalışmaların ev sahipliğini yapacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni miladi yılın ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlı bir yıl olmasını diliyor; şehrimiz başta olmak üzere ülkemizde ve tüm dünyada barışa, dostluğa ve dayanışmaya vesile teşkil etmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

Yeni yılın, öncekilerden daha bereketli, huzurlu, sağlıklı ve afiyet içinde geçmesi; güzellikleri, hizmetleri, birlik ve beraberlikleriyle unutulmayacak bir yıl olmasını temenni ediyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam