• DOLAR
  $4.035,0500
 • EURO
  $1,0924
 • ALTIN
  $61.130,6800
 • BIST
  $195,9000
BEREN’E MİLLİ DAVET!

BEREN’E MİLLİ DAVET!

Kadınlar Futbol 2.Ligi ekiplerinden Ünye Gücü FK Kadın Futbol Takımı’nın 15 yaşındaki altyapı oyuncusu Beren Şeker’e U-17 Milli Takımdan davet geldi.

Ünye Gücü Futbol Kulübü’nde Teknik Sorumlu Muhammet Kışla’nın ellerinde yetişen Beren Şeker, U-17 Milli Takım Teknik Sorumlusu Nazlı Ceylan Demirbağ tarafından Samsun Bölge Seçmelerinde beğenilerek Milli Takım kampına çağrıldı.

“Yıldız adayı…”

Ünye Gücü Futbol Kulübü’nden yapılan açıklamada şunlara yer verildi; “Ünye Gücü FK Kadın Futbol alt yapımızın gurur zamanı. 2016 yılında başlayan kulüp hikayemizin kuşkusuz en önemli başarısı üçüncü sezonumuzda hem kadın futbol hem de kadın voleybolda eş zamanlı olarak 2.Lige yükselmek olmuştu. Bu başarılarımız ile gururlanmış ama buna yenilerini eklememiz gerektiğinin de bilincindeydik. Artık ürün vermemiz gerekiyordu. Alt yapımız bu ürünün tarlası idi, ekmiştik hasat için beklerken güzel haber kadın futbol takımımız teknik sorumlusu Muhammet Kışla’ya geldi. U-17 Milli Takım Teknik Sorumlusu Nazlı Ceylan Demirbağ Samsun bölge seçmelerinde beğendiği geleceğin yıldız adayı 2006 doğumlu alt yapı futbolcumuz Beren Şeker’i kampa davet ediyordu. Diğer yandan yine bölge seçmelerinde beğendim dediği yine 2006 doğumlu futbolcumuz Selin Ocak için de yakın gelecekte aynı daveti yapacaklarının müjdesini veriyordu.”

U-17 Milli Takım kampına davet edilen Beren Şeker, 2-6 Temmuz’da İstanbul’da yapılacak olan kamp çalışmalarına dahil olacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam