• DOLAR
  $4.185,0000
 • EURO
  $1,1437
 • ALTIN
  $65.010,0000
 • BIST
  $209,9000
BİRLİKTEN GÜÇ DOĞUYOR

BİRLİKTEN GÜÇ DOĞUYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyeleriyle sürdürdüğü ortak çalışmalarla, sorunlara hızlı ve etkin çözümler üretiyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Kumru Belediyemizle birlikte yaptığımız çalışmayla, Kumru ilçemizi Akkuş ve Ünye karayoluna bağlayan güzergâhta beton yol çalışmasını başlattık” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi, ilçelerin mahalle ve grup yollarını konforlu bir yapıya dönüştürmeye devam ediyor. Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekiplerinin yaptığı çalışmaların yanı sıra, bazı bölgelerde ilçe belediyelerinin de çalışmalara katılması sağlanarak, sorunlara hızlı ve etkili çözümler üretiliyor. Kumru Belediyesi’yle yapılan işbirliği çerçevesinde acil çözüm bekleyen güzergahlarda çalışma başlatıldığını belirten Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, ilçede 4 mahallede beton yol çalışması yapıldığını söyledi. Güzergahın önemine değinen Başkan Güler, beton yolla birlikte, mahallelerin 3 farklı ilçenin karayoluna bağlanacağını vurguladı.

BAŞKAN GÜLER: “STANDARTI YÜKSEK YOLLAR İNŞA EDİYORUZ”

Ordu’nun mahalle ve grup yollarının standartı yüksek bir yapıya kavuşması için sistemli bir çalışma yürüttüklerini dile getiren Başkan Güler, “ Kumru Belediyemizle yapılan protokol çerçevesinde ilçenin bazı mahalle yollarında beton yol çalışması başlattık. Kumru ilçemize bağlı Eskiçokdeğirmen, Ünye ilçemize bağlı Fatih, Beylerce ve Tekkiraz bağlantı yolundaki 5 kilometrelik güzergahta beton yol çalışması yapıyoruz. Yolun 1 kilometrelik kısmını tamamladık. Bu yolun bir bölümü Kumru, diğer bölümü Ünye, bir diğer bölümü ise Akkuş karayoluna bağlanıyor. Bu haliyle önemli ve ihtiyaç duyulan bir güzergahtı. Ekiplerimiz büyük bir gayretle çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmaları en kısa sürede tamamlayıp, yolu vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı hedefliyoruz” diye konuştu

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam