• DOLAR
  $4.237,0200
 • EURO
  $1,1614
 • ALTIN
  $65.442,2800
 • BIST
  $210,9000
“BU İŞİN PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIZ”

“BU İŞİN PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIZ”

52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur, Siirt İl Özel İdarespor karşısında iyi futbol oynayarak kazandıklarını hatırlatarak, “Matematiksel olarak şansımız olduğu müddetçe bu işin peşini bırakmayız” dedi.Siirt İl Özel İdarespor galibiyeti sonrasında liderle 9, Play-Off ile de 6 puanlık bir fark kaldığını aktaran Bodur, Bayrampaşa deplasmanında da galip gelmek istediklerini dile getirdi.

“Umudumuzu kesmedik”

Son ana kadar mücadeleye devam edeceklerinin altını çizen Başkan Bodur; “Puan cetveli bizi umutlandırmaya başladı. 5’inci ile aramızda 6 puan, liderle 9 puanlık bir fark var. 3 puanlı sistemde olmayacak şey yok. Biz bu takımla gidebileceğimiz yere kadar gideceğiz. Siirt İl Özel İdarespor maçındaki oyundan dolayı daha da ümitlendim. İnşallah Bayrampaşa maçını da alıp biraz daha sağlam basmak istiyoruz. Umudumuzu kesmedik. Matematiksel olarak şansımız olduğu müddetçe bu işin peşini bırakmayacağız” dedi.

“Yüzümüzü güldürecek”            

‘Takımımıza sahip çıkalım’ diyen Bodur, “Futbolda inişler çıkışlar var. Küsmeye darılmaya lüzum yok. Sahip çıktığımız müddetçe bu takım gayet iyi sonuçlar alacak ve inşallah sezon sonunda bizim yüzümüzü güldürecek” diyerek sözlerini tamamladı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam