• DOLAR
  $4.237,0200
 • EURO
  $1,1614
 • ALTIN
  $65.442,2800
 • BIST
  $210,9000
DEMİR, DENİZLİ İLE ŞAMPİYONLUK İSTİYOR

DEMİR, DENİZLİ İLE ŞAMPİYONLUK İSTİYOR

Ordulu Antrenör Musa Demir’in başında yer aldığı Denizli Görme Engelliler Spor Kulübü, 27 Haziran’da ilk etabı Tokat’ın Erbaa ilçesinde oynanacak olan Türkiye Görme Engelliler B1 Futbol 2.Lig 1. Devre müsabakaları öncesinde geri sayıma başladı.

Daha önce Orduspor Görme Engelliler Futbol Takımını da çalıştıran Musa Demir, Ankara Aktif Gençler Görme Engelliler takımını 2.Lig şampiyonu yaparak 1.Lig’e çıkarmasının ardından şimdi aynı başarıyı Denizli Görme Engelliler Spor Kulübü ile yakalamanın hesaplarını yapıyor.

Başarılı çalıştırıcı, Denizli Görme Engelliler Spor Kulübü ile 2.Lig’de şampiyonluk yaşayarak 1.Lig’e çıkmak istediklerini dile getirdi.

Rakipler belli oldu

Musa Demir’in çalıştırdığı Denizli Görme Engelliler Spor Kulübü, şu takımlarla karşılaşacak: Yeni Mahalle Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü, Elazığ Harput Görme Engelliler Spor Kulübü, Malatya Yeşilyurt Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü, Orduspor Görme Engelliler Derneği, Gaziantep Mitat Enç Körler Spor Kulübü, Kayseri Erciyes Görme Engelliler Spor Kulübü, Malatya Gençlik Görme Engelliler Spor Kulübü.

Ordulu antrenör Musa Demir’in çalıştırdığı Denizli GESK, kaleci olarak da Ordulu Necati Demirbaş ile anlaşmaya vardı.

“Hedef 1.Lig”

Denizli Görme Engelliler Spor Kulübü ile anlaştığını ve 2.Lig’de şampiyonluk yaşamak istediklerini belirten başarılı çalıştırıcı; “2021 Türkiye Görme Engelliler Futbol sezonunda  bu sezon 2.Lig’de mücadele edecek Denizli GESK Kulübü ile hedefe ulaşmak istiyorum. Bunu daha önce Ankara Aktif Gençler Görme Engelliler ile başarmıştım. Şimdi de hedefimiz Denizli’yi 1.Lig’e çıkarmak olacak” dedi.

2021 Türkiye Görme Engelliler B1 Futbol 2.Lig 1. Devre müsabakaları 27 Haziran-4 Temmuz 2021 tarihleri arasında Tokat ili Erbaa ilçesinde oynanacak.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam