• DOLAR
  $4.185,0000
 • EURO
  $1,1437
 • ALTIN
  $65.010,0000
 • BIST
  $209,9000
DÜRİYE ÇETİNCEVİZ ANAOKULU TÖRENLE AÇILDI

DÜRİYE ÇETİNCEVİZ ANAOKULU TÖRENLE AÇILDI

Ordulu Dünyaca ünlü müteahhitlerden Onur ve İhsan Çetinceviz kardeşlerin Ordu Üniversitesi’nde anneleri adına yaptırdığı Düriye Çetinceviz Anaokulu, törenle hizmete açıldı.

Törene Ordu Valisi Seddar Yavuz, Rektör Prof. Dr. Ali Akdoğan, Altınordu Kaymakamı Niyazi Erten, Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş, Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Tahsin Tonkaz ve Prof. Dr. Niyazi Taşçı, Genel Sekreter Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Sami Güler, Onur Group Yönetim Kurulu Başkan Yrd. İhsan Çetinceviz, Fakülte Dekanları, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, akademik ve idari personel ile davetliler katıldı.

Tören öncesi Rektör Akdoğan Onur Group Yönetim Kurulu Başkan Yrd. İhsan Çetinceviz’i makamında ağırlayarak kendisine plaket takdim etti.

Törende konuşan Onur Group Yönetim Kurulu Başkan Yrd. İhsan Çetinceviz, “Bizlere eğitimin insan hayatındaki önemini öğreten annemiz Düriye Çetinceviz ve babamız Emin Çetinceviz’e layık olmaya çalışacağız. Ordumuza olan sevgimiz, saygımız ve vefa borcumuz var.” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam