• DOLAR
  $3.812,7900
 • EURO
  $1,0874
 • ALTIN
  $63.274,9800
 • BIST
  $186,9000
FATSA’DA BAŞKAN DEĞİŞMEDİ

FATSA’DA BAŞKAN DEĞİŞMEDİ

Misli.com 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor’da gerçekleştirilen olağan genel kurulda mevcut başkan Adem Bekar tek aday olarak çıktığı seçimde kulüp üyelerinin oy birliğiyle yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

Adem Bekar güven tazeledi

Fatsa Belediyespor’un olağanüstü genel kurulu Kültür Sarayı’nda gerçekleşti. Genel kurulun divan başkanlığını kulübün eski başkanlarından Haşim Bursalıoğlu yaptı.

2021-2022 sezonu öncesinde ilk olarak genel kurulu gerçekleştiren Fatsa Belediyespor’da 2 sezon boyunca kulübün iyi yerlere gelmesinde büyük rol oynayan Adem Bekar, yeniden başkan seçildi.

“Var gücümüzle çalışıyoruz”

Yeniden başkan seçilen Bekar, duygularını şu şekilde ifade etti; “Bizler Fatsa Belediyespor için görev ve sorumluluktan kaçmamaktayız. Şehri şehir yapan değerlerden biri de spor olup bu değeri daha da ön plana çıkarmak adına var gücümüzle çalışmaktayız. Fatsa’yı daha ileri götürme adına birlik olmamız gerekmektedir. Bu şehir, bu takım birlik olduğu sürece daha büyük başarılara koşacaktır. Yönetimde bulunduğumuz bu süreçte önceliğimiz Fatsa’yı başarı ve gururla temsil eden bir takım oluşturmak olmuştur. Bu süreçte mali gerçeklere uygun takım kurmak alt yapı faaliyetlerine öncelik vermek başarıya odaklı ve şehri gururla temsil eden bir takım oluşturmak adına çalışmalar yapılmıştır. Yine bu noktada kulübe maddi kaynaklar oluşturmak adına çalışmalarımız devam etmektedir. Yine kısa bir zaman içerisinde piyango çekilişi gerçekleştireceğiz. Desteklerinden dolayı tüm Fatsa ilçemize teşekkür ederim.”

Öte yandan yapılan genel kurulda Fatsa Belediyespor Kulübü’nde daha önce görev yapmış eski başkanlara plaket takdim edildi.

Yönetimde yeni isimler var

Başkan Adem Bekar’ın yönetim kurulu listesinde şu isimler yer alıyor: Ali Kemal Türkyılmaz, Atıf Taha Seri, Burak Cengiz, Ekrem Koşum, Erhan Çelik, Fikret Akın, Hasan Ergeç, Hüseyin Gürol, İsmail Vahap Kibar, Kemal Yıldırım, Kerem Varan, M. Muhittin Ocak, Mehmet Mutlu, Naim Felek, Necati Efe, Özgür Tırınk, Salim Taşbaşı, Sezgin Aydınlık, Üzeyir Erdoğan ve Yaşar Sabancı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam