• DOLAR
  $4.187,6900
 • EURO
  $1,1535
 • ALTIN
  $65.691,7900
 • BIST
  $212,5000
FUTBOL SAHA KOMİSERLERİ DERBİYLE BAŞLADI

FUTBOL SAHA KOMİSERLERİ DERBİYLE BAŞLADI

Futbolun olmazsa olmazı olan Futbol Saha Komiserleri, Bölgesel Amatör Lig’in Ordu’da da başlamasıyla yaklaşık 16 aylık bir sürenin ardından ilk maçlarına çıkarak özledikleri yeşil sahalara indiler.

Koronavirüs nedeniyle görevlerine ara verilen Futbol Saha Komiserleri, 9 Haziran’da start alan BAL Ligi müsabakaları ile birlikte yeniden yeşil sahalara döndü.

Ordu 19 Eylül Stadyumu’nda oynanan Orduspor 1967 Futbol Kulübü-Ünye 1957 Spor karşılaşmasında Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Ordu Şubesi üyesi Erdem Aksu görev aldı.

1-1 eşitlikle tamamlanan Orduspor 1967-Ünye 1957 arasındaki müsabaka gergin geçmesine rağmen Saha Komiseri Erdem Aksu, tecrübesiyle bu görevin üstesinden rahatlıkla geldi.

Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Ordu Şubesi Başkanı Metin Kul, salgın hastalık nedeniyle ara verdikleri görevlerine 9 Haziran’da start alan Bölgesel Amatör Lig ile birlikte yeniden başladıklarını belirtti.

Futbol Saha Komiserlerinin BAL Ligi’nde görev yapmaya başladıklarını kaydeden Metin Kul, “Camiamıza ve Futbolumuza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam