• DOLAR
  $2.437,4500
 • EURO
  $0,6053
 • ALTIN
  $36.877,4200
 • BIST
  $108,2000
“FUTBOLCULARIMIZ BİR SÜRE BİREYSEL ÇALIŞACAK”

“FUTBOLCULARIMIZ BİR SÜRE BİREYSEL ÇALIŞACAK”

TFF 3.Lig 1.Grup ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü Basın Sözcüsü Olgun Alp, “Futbolcularımız, teknik heyetin kendilerine verdikleri çalışma programlarını, evlerinde izolasyonlarını sağlayarak uygulayacaklar ve lige hazırlanacaklardır” dedi.

Teknik Direktör Sinan Bayraktar’ın her bir futbolcu için çalışma programı hazırladığını aktaran Alp, TFF’nin açıklaması olmadan takımın toplanmayacağını söyledi.

“Her şeyden önce sağlık”

Basın Sözcüsü Olgun Alp, takımdaki son bilgileri duyururken, hiçbir oyunsuyu riske atmak istemediklerini dile getirdi.

Alp; “Futbolcularımız, teknik heyetin kendilerine verdikleri çalışma programlarını, evlerinde izolasyonlarını sağlayarak Uygulayacaklardır. “Önce sağlık” diyoruz. Kulüp olarak, bizim muhatabımız Türkiye Futbol Federasyonudur. Federasyonumuz, liglerin başlamasıyla ilgili net bir açıklama yapmadan, takımımızı tesislerde çalışmaya çağırmayı düşünmüyoruz. Her bir oyuncumuz, hocaları tarafından kendilerine verilen çalışma programlarını, evlerinde kalarak uygulayacaklardır. Biz yönetim olarak, öncelikle sağlık diyor ve hiçbir oyuncumuzu riske atmak istemiyoruz. Bu süreçte, sakat futbolcularımızın da tamamen iyileşerek, hazır hale gelmelerini temenni ediyoruz. Tüm bu nedenlerden dolayı, TFF’nin resmi açıklamaları olmadan, takımı toplamayı düşünmediğimizi tekraren belirtmek istiyor ve herkese sağlık için evde kal diyoruz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam