• DOLAR
  $2.437,4500
 • EURO
  $0,6053
 • ALTIN
  $36.877,4200
 • BIST
  $108,2000
GAMZE’NİN GÖZÜ OLİMPİYATLARDA!

GAMZE’NİN GÖZÜ OLİMPİYATLARDA!

Ordu Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Boks branşı sporcusu Gamze Soğuksu, katılmaya hak kazandığı Türkiye Genç Kadınlar Boks Milli Takımı ile Polonya’da düzenlenecek olan Dünya Genç Kadınlar Boks Şampiyonası’nda altın madalya hedefliyor.Boksta Avrupa ikinciliği ve birçok madalyası bulunan Ordu Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Boks branşı sporcusu Gamze Soğuksu, 23-25 Şubat tarihlerinde Kastamonu’da düzenlenen Genç Kadınlar Milli Takım Seçmelerinde rakibini sayı vermeden 5-0’lık net skorla yenerek milli takıma girmeye hak kazandı.

Aldığı bu sonuçla Türkiye Genç Kadınlar Boks Milli Takımı’na girmeyi başaran Gamze Soğuksu bu başarısıyla 10-24 Nisan 2021 tarihleri arasında Polonya’da yapılacak olan Dünya Genç Kadınlar Boks Şampiyonası’nda 51 kg’da Türkiye’yi ve Ordu’yu temsil hakkı elde etti.

Güler’i ziyaret etti

Kastamonu’da düzenlenen Genç Kadınlar Milli Takım Seçmelerinde aldığı başarının ardından şehre dönen Soğuksu, ayağının tozuyla Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’i ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete Ordu Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Boks Antrenörü İbrahim Gündoğdu’da eşlik etti.

“Madalya ile dönecek”

Milli Takıma katılmaya hak kazanan Gamze Soğuksu’yu tebrik eden Başkan Güler, Polonya’da düzenlenecek olan Dünya Genç Kadınlar Boks Şampiyonası’nda da başarı dileğinde bulunarak; “Gamze Soğuksu Türkiye Genç Kadınlar Boks Milli Takımı’na katılarak 10-24 Nisan 2021 tarihleri arasında Polonya’da yapılacak olan Dünya Genç Kadınlar Boks Şampiyonası’nda ülkemizi ve şehrimizi temsil edecek. Şampiyonada kendisinden madalya bekliyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam