• DOLAR
  $4.172,8900
 • EURO
  $1,1364
 • ALTIN
  $64.411,2600
 • BIST
  $206,3000
GELECEĞİN ORDUSPORLULARI YETİŞİYOR!

GELECEĞİN ORDUSPORLULARI YETİŞİYOR!

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Orduspor 1967 Futbol Kulübü, bir yandan ligin başlamasını beklerken, bir yandan da altyapı çalışmalarına devam ediyor. Mor Beyazlı ekip, Futbol Akademisi’nde geleceğin futbolcularını yetiştiriyor.

BAL Ligi’nde mücadele edecek A takımının kadrosunda 10’u aşkın Ordulu oyuncuyu barındıran Ordu ekibi, gelecek yıllarda da Ordulu oyuncularla mücadele edebilmek için altyapıya büyük önem veriyor.

Orduspor 1967 Futbol Kulübü, antrenörler Murat Aktaş, Mahmut Nambaş, Gökşin Çelik, Savaş Benli ve Hamdi Bedir önderliğinde Cumhuriyet Mahallesi Tesisleri’nde altyapı antrenmanlarına devam ediyor.

Tecrübeli antrenör kadrosuyla pandemi kurallarına uyarak antrenmanlar gerçekleştiren Orduspor 1967’nin gelecek vaat eden gençleri, ileriye umutla bakıyor.

“Oyuncu yetiştireceğiz”

Başkan Savaş Şimşek, altyapıya büyük önem verdiklerini belirterek, “Alt yapımızından kendi oyuncularımızı yetiştirmek istiyoruz. Bunun için Futbol Akademisi çalışmalarımız devam ediyor. Geçmişte olduğu gibi Orduspor, yine kendi oyuncularını altyapısından çıkaracaktır” dedi.

Orduspor 1967 Futbol Kulübü’nün, koronavirüs pandemisinin etkisinin azalmasının ardından altyapı çalışmalarına hız vereceği belirtildi.

Önemli bir proje!

Öte yandan Orduspor 1967 Futbol Kulübü, hem amatör futbol takımlarının maddi ve manevi anlamda nefes alabilmesi hem de bu takımların altyapılarından yetişen oyuncuların Türk futboluna kazandırılması için önemli bir projeye imza atmıştı.

Tarihe geçen sözleşme…

Mor Beyazlı ekip, Ordu’daki amatör futbol kulüpleriyle imzaladığı sözleşmeye göre, ilimizdeki amatör spor kulüplerinin altyapısından yetiştirdiği bütün sporcuları Orduspor 1967 olarak değerlendirip, Türk futboluna kazandıracak.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam