• DOLAR
  $3.799,5000
 • EURO
  $1,0874
 • ALTIN
  $63.147,6800
 • BIST
  $186,5000
“GOL VE ASİSTLERLE KATKI VERECEĞİM”

“GOL VE ASİSTLERLE KATKI VERECEĞİM”

52 Orduspor Futbol Kulübü’nün yeni transferi kanat oyuncusu Furkan Tütüncü, “Hedefe odaklanmış bir takım var. Üst lige çıkmak isteyen takımım için olabildiğinde gol ve asist katkısı yapmak istiyorum” dedi.

Gelecek vaat eden futbolcular arasında gösterilen Furkan Tütüncü, 52 Orduspor’a çabuk adapte olurken, lig öncesinde de hazır olduğunu söyledi.

“Büyük bir kulüpteyim”

Büyük bir camiaya geldiğini aktaran Tütüncü; “Orduspor camiasını daha önceden de biliyordum. 52 Orduspor’un büyük bir kulüp olması benim buraya gelmemde büyük bir etken oldu. Hedefleri olan bir kulübe geldim. Takımdaki ağabeylerim kardeşlerim çok iyi karşıladı. Takıma çabuk adapte oldum. Arkadaşlık çok güzel.” dedi.

“Hedefe odaklandık”

52 Orduspor Futbol Kulübü’nün hedefinin üst liglere çıkmak olduğunu bildiğini söyleyen Furkan Tütüncü; “Çok iyi bir takımdayım. Her şey yolunda gidiyor. Hedefe odaklanmış bir takım var. Üst lige çıkmak isteyen takımım için olabildiğinde gol ve asist katkısı yapmak istiyorum. Bunun için buradayım” diye konuştu.

“Arkamızda dursunlar”

Taraftarları yeni sezonda statta görmek istediklerinin altını çizen Tütüncü; “Taraftarlarımız bizi desteklemeye devam etsinler. Bizden vazgeçmesinler. Arkamızda dursunlar. Onlar bizim yanımızda olduklarında bizim hedefe gitmemiz daha kolay olacak. Taraftarlarımızı 2021-2022 sezonunda tribünde görmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam