• DOLAR
  $4.160,2200
 • EURO
  $1,1434
 • ALTIN
  $65.051,4500
 • BIST
  $207,7000
Gündoğdu Altınordu’da Eski ve Yeni Teşkilat Mensupları ile Buluştu

Gündoğdu Altınordu’da Eski ve Yeni Teşkilat Mensupları ile Buluştu

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, partisinin Altınordu İlçe teşkilatı buluşmasında birlik ve beraberlik mesajı verdi.

“Yeise Düşmeyeceğiz, Fitneye Fırsat Vermeyeceğiz”

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu önceki dönemlerde Altınordu teşkilatında görev alanlar ve mevcut teşkilat yöneticileri ile bir araya geldi. Kahvaltılı toplantıya Altınordu İlçe Başkanı Dursun Kurucu, önceki dönem İlçe Başkanı İbrahim Hekim ve AK Parti Ordu İl Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. Burada konuşma yapan Milletvekili Metin Gündoğdu birlik ve beraberlik vurgusu yaparak “Kardeşliğimizi korumalı ve bağlarımızı kuvvetlendirmeliyiz. Yeise düştüğümüz zaman, fitneye girdiğimiz zaman, dışarıdan birileri çıkarak Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a saldırmaya başlıyor. Bunlara asla fırsat vermeyeceğiz. Şu anda Türkiye’de yeni parti kurdurmaya çalışanların tek amacı var. Büyüyen ve güçlenen, terörü temizlemiş bir Türkiye istemiyorlar. Terör devam etsin, iç karışıklık çıksın, bölgede güçlü olmasın istiyorlar. Bizler bir olacağız ve ülkemizin, milletimizin önünün tıkanmasına asla izin vermeyeceğiz.” dedi.

Bakan Berat Albayrak’ın Ziyareti

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın Ordu ziyaretini de değerlendiren Metin Gündoğdu “Biliyorsunuz bu hafta Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak’ı Ordumuzda ağırladık. Kendileri gerçekleştirilen toplantıda Ordu iş dünyasına çok doyurucu ve önemli bir sunum yaptı. Üç devlet bankasının genel müdürlerinin bizzat Ordu’ya gelerek iş insanlarıyla buluşması, bizleri ve Ordu iş dünyasını memnun etti.” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam