• DOLAR
  $2.429,6800
 • EURO
  $0,6050
 • ALTIN
  $36.614,1900
 • BIST
  $107,6000
HİLMİ GÜLER: BİZ ‘CEK-CAK’ LA UĞRAŞMIYORUZ

HİLMİ GÜLER: BİZ ‘CEK-CAK’ LA UĞRAŞMIYORUZ

Kırsal alanları konforlu yollarla buluşturan Ordu Büyükşehir Belediyesi, Kumru İlçesi Eskiçokdeğirmen-Tekkiraz bağlantısında beton yol çalışmalarını tamamladı. Büyükşehir Belediyesinin tam kadrosuyla Kumru’ya çıkarma yapan ve ziyaretleri kapsamında yolun açılış programına da katılan Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Kumru ilçemiz evladiyelik bir yola kavuştu. Biz cek, cak’la uğraşmıyoruz. Yapıyor ve gösteriyoruz. Bu iş böyle yapılır. Allah huzur içinde kullandırsın” dedi.

“EVLADİYELİK BİR YOL OLDU”

5 km’lik Eskiçokdeğirmen – Tekkiraz bağlantı yolunun Büyükşehir ve Kumru Belediyesinin ortak eseri olduğunu kaydeden Başkan Güler, “Biz öyle ‘cek- cak’ la uğraşmıyoruz. Yapıyoruz gösteriyoruz. Yol yapıldı. Gayet güzel evladiyelik bir yol oldu. Artık Kumrumuz 45- 50 senelik bir yola kavuştu. Bu aynı zamanda Büyükşehir Belediyemizin aynı zamanda Kumru Belediyemizin ortak eseri. Emekleri geçen herkese teşekkür ediyorum. Allah huzur içerisinde kullandırsın” diye konuştu.

“BELEDİYEYİ KUMRULULARIN AYAĞINA GETİRDİK”

Kumru’ya Büyükşehir Belediyesinin tam kadrosuyla çıkarma yaptığını ifade eden Başkan Güler, “Yoğun çalışmalarla Kumrumuzu daha da güzelleştireceğiz. Yapacağımız çalışmaları yerinde görelim diye büyük bir ekiple ilçemize geldik. Kumrulular bize geleceğine biz belediyeyi ayaklarına getirdik. Genel Sekreterimiz, Başkan Vekilimiz, OSKİ Genel Müdürümüz hepsi burada. Hem çalışmaları görüyoruz hem de yerinde çözüm getiriyoruz. Bu iş böyle yapılır. Allah mahcup etmesin” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam