• DOLAR
  $4.361,7400
 • EURO
  $0,8233
 • ALTIN
  $50.948,7700
 • BIST
  $161,4000
HİLMİ GÜLER’E SEVGİ SELİ

HİLMİ GÜLER’E SEVGİ SELİ

Yönetim anlayışının temeline halk memnuniyeti koyan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, halk günlerinin yanı sıra birebir yaptığı ziyaretlerle de halka dokunuyor. Halkın taleplerini dinleyen ve bunlardan bazılarına anında çözüm getiren Başkan Güler vatandaşlar tarafından oldukça sıcak karşılanıyor.

VATANDAŞLA GÖNÜL KÖPRÜLERİ KURUYOR

Yoğun iş temposuna rağmen halkla bağını koparmayan ve gönül köprülerini kuran Başkan Güler, fırsat bulduğu her anını halkla birlikte geçiriyor. Halkın sorun ve isteklerini dinleyen Güler, anında verdiği talimatlarla sorunlara yerinde çözüm üretiyor. Ordu’nun 19 ilçesinde yapılan projeleri halkla değerlendiren, halkın projelere olan ilgisi ve fikirlerine de önem veren Başkan Güler, vatandaşın Ordu’ya yapılmasını istediği çalışmaları da özel olarak not alıyor.

“MAKAM ARACI İLE EVE BIRAKTIRDI”

Başkan Güler’in ziyaretlerinde zaman zaman ilginç görüntüler de ortaya çıkıyor. Altınordu ilçesinde esnaf ziyareti yapan Başkan Güler, alışveriş yapan bir vatandaşı kendi makam aracı ile evine kadar bıraktırdı. Kendisi de yolculuğa eşlik eden Başkan Güler, vatandaşın gösterdiği sevgi karşısında memnuniyetini gizleyemedi. Başkan’ı karşısında gören vatandaş, yapılan çalışmalardan memnun olduklarını söylerken, halkla olan samimi diyaloğu nedeniyle de Başkan Güler’i tebrik etti. Vatandaş Hilmi Güler’in Ordu için şans olduğuna dikkat çekti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam