• DOLAR
  $3.812,7900
 • EURO
  $1,0874
 • ALTIN
  $63.274,9800
 • BIST
  $186,9000
KIZLAR KUMDA TER DÖKTÜ!

KIZLAR KUMDA TER DÖKTÜ!

Ünye Belediyesi’nin düzenlediği Plaj Futbol Turnuvası’nda Ordu kadın futbol takımlarından Rusumat-4 Gençlikspor ile Ünye Gücü Futbol Kulübü karşı karşıya geldi. Büyük mücadeleye sahne olan maçta dostluk kazandı.

Rusumat-4 Gençlikspor ile Ünye Gücü Futbol Kulübü, Ünye Belediyesi’nin düzenlediği Plaj Futbol Turnuvası’nda kumda bir gösteri maçı oynadı. Ünye halkının yüksek katılımla izlediği müsabaka nefesleri kesti. Daha önce Hatay ve Trabzon’a kamp yapıp maçlar oynayan Rusumat,  biraz daha hazır gözüktü. As oyuncuları olmayan Ünye Gücü futbolcuları ise mücadeleden hiç vazgeçmedi. Kadın futbolcular, gösterdikleri mücadele ve performansla futbolu ne kadar çok özlediklerini ispatladılar.

“Oyuncuların performansını beğendim”

Ünye Gücü Futbol Kulübü Antrenörü Muhammet Kışla, “Pandemiden dolayı 1 yıldan fazla süredir futbola ara vermek zorunda kaldık. Bu maçta takımdaki as takımdaki sporcularım yoktu. Yeni oluşturduğum altyapı ile mücadele ettik. Bizim için skordan çok ne almışız, ne yapabilmişiz o önemliydi. Oyuncuların performansını beğendim. İnşallah yeni sezon başlar ve kızlarımız futbola kavuşur” dedi.

“Futbolu çok özledik”

Rusumat-4 Gençlikspor Antrenörü Hakan Yurdakul ise şunları söyledi; “Bilindiği üzere bizler idmanlara hiç ara vermedik. Hatay ve Trabzon’a kamplara, turnuvalara gittik. Buraya plaj futboluna Murat Ülgen abimiz davet etti. Muhammet Kışla abimiz ve Ünye Gücü FK’yı da kardeş kulüp gördüğümüzden seve seve geldik, oynadık. Herkese çok teşekkür ediyorum. Kızlarımda ben de futbolu çok özledik. Umarım bu sezon ligler oynanır ve her şey yeniden başlar. Biz lig başlayacakmış gibi daima idmanlara devam ediyoruz. Hazırız. Herkese çok teşekkürler.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam