• DOLAR
  $3.799,5000
 • EURO
  $1,0874
 • ALTIN
  $63.147,6800
 • BIST
  $186,5000
KONGRE ÖNCESİ TRANSFER HAREKATI!

KONGRE ÖNCESİ TRANSFER HAREKATI!

Misli.com 3.Lig ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü, 2 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirilecek olan seçimli olağan genel kurula kilitlendi. Başkan Şükrü Bodur’un tek aday olacağı seçim öncesinde transfer çalışmaları da başladı. Transfer görüşmeleri gizli ve sessiz bir şekilde yürütülüyor.

 

1.5 sezon önce 52 Orduspor’un başına geçen Başkan Şükrü Bodur ve yönetim kurulu, kongre için geri sayıma başlarken, yönetime yeni isimlerin girmesi için girişimlerin sürdürdüğü belirtildi.

Mor Beyaz Yeşilli ekibin yönetimi, genel kurula kadar transferde önemli bir yol kat etmek için çalışmalara start verdi.

Geçtiğimiz sezon şampiyonluk hatta Play-Off hedefini dahi gerçekleştiremeyen 52 Orduspor Futbol Kulübü, 2021-2022 sezonu öncesinde planlamayı daha dikkatli yapıyor.

Ordu temsilcisinde Başkan Şükrü bodur önderliğindeki transfer komitesi oyuncu seçimleri konusunda ince eleyip sık dokuyor.

Görüşmeler başladı

52 Orduspor’da transfer görüşmeleri Başkan Bodur’un liderliğinde gerçekleştiriliyor. Mevcut yönetim kurulunun, genel kurula kadar transferde önemli bir yol kat etmek istediği ve iç transfer görüşmelerine başladığı bildirildi.

Transfer komitesinde yer alan yöneticilerin, iç ve dış transferde anlaşmaya varılan futbolcularla prensipte sözleşme imzaladığı ve resmi imzaların ise genel kurulun ardından atılacağı belirtildi.

İskelet korunacak

52 Orduspor’da öncelik iç transferde iskelet kadroyu korumak olarak belirlenirken, öncelikle golcü oyuncular Gökhan Erdöl ve Şükrü Kaan Kılıçaslan ile yola devam edilmesi bekleniyor. Orta saha ve savunmadan da bazı oyuncularla yeniden anlaşmak isteyen Ordu ekibi, sezona iyi bir kaleci transferiyle girecek. Öte yandan takıma büyük katkılar verebilecek isimlerle görüşmeler devam ediyor.

Hoca arayışları sürüyor

Teknik direktör konusunda da henüz bir karara varamayan Mor Beyaz Yeşillilerde masanın üzerinde 4-5 ismin olduğu, kongreye kadar bir hoca ile anlaşmaya varılacağı ve vereceği rapor doğrultusunda transfere son şeklinin verileceği belirtildi.

Yönetimde yenilik!

Şükrü Bodur’un tek aday olarak çıkması beklenen seçimli olağan genel kurulda yönetim kuruluna yeni isimlerin gireceği belirtildi. Yönetime girecek olan isimlerle de görüşmelerin devam ettiği kaydedildi.

Kongre 2 Haziran’da

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde seçimli olağan genel kurul 2 Haziran 2021 tarihinde Gülyalı Turnasuyu Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilecek. Çoğunluğa ulaşılamaması durumunda ikinci kongre 9 Haziran 2021 Çarşamba günü aynı yerde yapılacak.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam