• DOLAR
  $3.799,5000
 • EURO
  $1,0874
 • ALTIN
  $63.147,6800
 • BIST
  $186,5000
“KUŞADASI’NA 3 PUAN PAROLASIYLA GİDECEĞİZ”

“KUŞADASI’NA 3 PUAN PAROLASIYLA GİDECEĞİZ”

52 Orduspor Futbol Kulübü’nün başarılı stoperi Rasimcan Değirmenci, “Kuşadası’na 3 puan parolasıyla gideceğiz. Çünkü çok iyi başlamak zorundayız. İyi başladığımız zaman da sonunun geleceğine inanıyorum” dedi.

52 Orduspor’un yeni transferlerinden biri olan Rasimcan Değirmenci, yeni sezon öncesinde umut vaat eden açıklamalarda bulundu.

“İyi başlamak önemli”

Şuan için tek düşüncelerinin Kuşadasıspor karşılaşması olduğunu aktaran tecrübeli stoper; “İki etap yoğun bir kamp dönemi geçirdik. Bayağı da yorulduk. Hedefimiz olduğu için de yorulmak zorundayız. Bu hafta deplasmanda başlayacağız. İlk haftalar çok zordur. Çünkü yoğun bir kamp döneminden geldik. Kuşadası’na 3 puan parolasıyla gideceğiz. Çünkü çok iyi başlamak zorundayız. İyi başladığımız zaman da sonunun geleceğine inanıyorum. Herkesin maç düşünceleri ortaya çıkmaya başladı. Müsabakanın önemini gayet iyi biliyoruz. Kuşadasıspor müsabakasıyla alakalı konuştuk. İyi başlamak önemli” dedi.

“İlk maçlar zor olur”

İlk maçların zor olduğunu bildiklerini ancak kazanmaktan başka bir şey de düşünmediklerini söyleyen Değirmenci; “İlk 2-3 hafta deplasman ya da iç saha hiç önemli değil, çok zordur. Çünkü oyuncu grupları daha hazır değil. Daha çok tecrübe konuşacak. İki takımda temkinli oynayacaktır. İnşallah deplasmandan galibiyetle döneriz” diye konuştu.

“Taraftarsız olmaz”

Son olarak taraftarlara da seslenen Rasimcan Değirmenci; “Buraya hedefi olan bir camiaya geldik. Hedefimiz şampiyonluk. Geçen sene pandemiden dolayı müsabakalar taraftarsız oynandı. Oynayanlar için hiç bir zevki yok. Taraftarsız olmaz. Taraftar çok önemli bir parça. Tüm Ordu halkını desteğe bekliyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam