• DOLAR
  $3.799,5000
 • EURO
  $1,0874
 • ALTIN
  $63.147,6800
 • BIST
  $186,5000
MİNİK YÜZÜCÜDEN 5 MADALYALI BAŞLANGIÇ!

MİNİK YÜZÜCÜDEN 5 MADALYALI BAŞLANGIÇ!

Ordu Zirvespor Kulübü’nün minik sporcusu Tusem Mine Akcan, 9 Yaş İl Yüzme Müsabakalarında 5 derece birden elde ederek ilerisi için umut verdi.

3 ay gibi kısa bir süre antrenörüyle bireysel olarak antrenman yapmasına karşın oldukça istekli olan Tusem Mine Akcan, antrenörünün de desteğiyle madalyalara ambargo koydu.

Madalya avcısı!

Ordu Zirvespor Kulübü Derneği Yüzme Takımı sporcusu Tusem Mine Akcan, Ordu Olimpik Yüzme Havuzunda yapılan 9 Yaş İl Yüzme Müsabakalarında 200 metre sırtüstü stilde birinci, 100 metre sırtüstü stilde birinci, 50 metre kurbağalama stilde birinci, 50 metre serbest stilde ikinci, 50 metre sırtüstü stilde üçüncü oldu.

Çalışmalarını sürdüren sporcu antrenörünü çok sevdiğini, yüzmeyi eğlenerek yaptığını, başarılı olmak için çok çalışması gerektiğinin farkında olduğunu belirterek, çok çalışıp iyi bir yüzücü olacağını söyledi.

Kulüp Antrenörü Erhan Özcan ise sporcusuyla 3 ay gibi kısa bir sürede bireysel antrenman yaparak başarılı olduklarını, sporcusunun çok disiplinli ve istekli çalışmasının başarıyı getirdiğini dile getirdi.

Kulüp Başkanı Yalçın Angın ise antrenör ve sporcuların istekli çalışmalarının güzel sonuçlar verdiğini, antrenmanların aralıksız devam edeceğini ve daha nice başarılar kazanmak istediklerini ifade etti.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam