• DOLAR
  $2.429,6800
 • EURO
  $0,6050
 • ALTIN
  $36.614,1900
 • BIST
  $107,6000
MÜFTÜ ÖZTÜRK’DEN ORDULULARA DAVET

MÜFTÜ ÖZTÜRK’DEN ORDULULARA DAVET

Ordu il genelinde bulunan Kur’an kurslarında hafızlıklarını tamamlayan öğrenciler için ”Hafızlık İcazet” merasimi düzenlenecek.

Kur’an kurslarında eğitimlerini tamamlayıp Diyanet İşleri Başkanlığınca yapılan sınav sonucu “Hafızlık Belgesi” almaya hak kazanan 280 öğrenci için, İl Müftülüğünce tertip edilen merasim 29 Eylül Pazar günü gerçekleştirilecek.

Hafızlık İcazet Merasimine Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’da Katılacak…

Düzenlenecek merasim ile ilgili bilgi veren İl Müftüsü Mürsel Öztürk, il genelinde bulunan Kur’an Kurslarında eğitimlerini tamamlayanlardan Hafızlık Belgesi almaya hak kazanan 280 öğrenci için İcazet merasimi tertip ettiklerini belirtti.

Hafızlık İcazet Merasimine Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ın da katılacağını belirten Öztürk, “Pazar günü icra edilecek olan Hafızlık İcazet Merasimimizi Diyanet İşleri Başkanımız Prof. Dr. Ali Erbaş hocamızın teşrifleri ile gerçekleştireceğiz. Ordumuz adına mutluluk vesilesi olacak bu kutlu günde bütün Ordulu kardeşlerimizi canlı Kur’an diye tarif edebileceğimiz Hafızlarımızın heyecan ve mutluluklarına ortak olmaya davet ediyorum.” Dedi.

Altınordu İlçesi Akyazı Mahallesinde bulunan Ordu Büyükşehir Belediyesi Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda düzenlenecek merasim 29 Eylül Pazar günü saat.17’de başlayacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam