• DOLAR
  $3.799,5000
 • EURO
  $1,0874
 • ALTIN
  $63.147,6800
 • BIST
  $186,5000
NİYAZİ HOCA İMZAYI ATTI

NİYAZİ HOCA İMZAYI ATTI

Misli.com 3.Lig’de son iki sezonda ‘kesin düşer’ denilen Fatsa Belediyespor’u hem ligde bırakan hem de Play-Off’un sınırına kadar getiren Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu, Sarı Lacivertli ekiple yeniden anlaşmaya vardı.

Başkan Adem Bekar ile bir araya gelen Niyazi Hüseyinoğlu, kendisini 1 yıl daha Fatsa Belediyespor’a bağlayan sözleşmeye imza attı.

Kulüpten resmi açıklama

Fatsa Belediyespor Kulübü’nden yapılan açıklamada; “İki sezondur istikrarlı ve başarılı bir şekilde takımımızın başında görev yapan Teknik Sorumlumuz Niyazi Hüseyinoğlu ile yeniden anlaşmaya varılmıştır. Her zaman olduğu gibi yeni sezonda da Fatsa Belediyesporumuzun başarısı için gayret gösterecek olan Niyazi Hocamıza başarılar diliyoruz” denildi.

Kulüp Başkanı Adem Bekar, 2 sezondan bu yana zor şartlarda takımı ligde tutan Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu yeniden anlaşmaya vardıklarını belirterek, Niyazi hocaya olan güvenlerinin tam olduğunu söyledi.

“1 yıl daha anlaşmaya vardık”

Fatsa Belediyespor’un kendisindeki yerinin ayrı olduğunu söyleyen başarılı çalıştırıcı; “Geride kalan 2 sezonda da Fatsa’yı çalıştırmıştım. Fatsa Belediyespor ile 1 yıllık daha anlaşmaya vardım. Geçtiğimiz sezonlarda da 1’er yıllık anlaşmalar yapmıştık. Böylelikle önümüzü daha rahat görüyoruz. İnşallah takımımızı daha iyi yerlere getireceğiz. Yeni sezon öncesinde görüşmelerimiz ve hazırlıklarımız sürüyor. Önceliğimiz iç transfer. Bu doğrultuda 2 oyuncuyla yeniden anlaşmaya vardık. Diğer oyuncularımızla da anlaşmak üzereyiz. Görüşmelerimiz sürüyor. İç transferde ortalama 10 oyuncuyla tekrar anlaşarak iskeleti korumak istiyoruz” dedi.

Yeni sezonda da bütçelerinin geride kalan 2 sezondaki gibi olduğunu aktaran Hüseyinoğlu, dış transferde listelerinin hazır olduğunu ve akılcı hareket ederek kadroyu güçlendirmek istediklerini dile getirdi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam