• DOLAR
  $2.437,4500
 • EURO
  $0,6053
 • ALTIN
  $36.877,4200
 • BIST
  $108,2000
NUMAN KURTULMUŞ, ALTINORDU BELEDİYESİ’NDE

NUMAN KURTULMUŞ, ALTINORDU BELEDİYESİ’NDE

AK Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Altınordu Belediyesini ziyaret etti.

Bir dizi açılış ve programlara katılmak üzere Ordu’ya gelen AK Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Altınordu İsmet Paşa Caddesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. İsmet Paşa Caddesi’nde yürüyerek Altınordulularla sohbet eden Kurtulmuş, halk buluşmasının ardından Altınordu Belediyesi’ni ziyaret etti.

Ziyarete, AK Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşçı, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, AK Parti Altınordu İlçe Başkanı Dursun Kurucu, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları, AK Parti Ordu İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve beraberindekiler katıldı.

KURTULMUŞ: “ALTINORDU BELEDİYEMİZİN MERKEZİ HÜKÜMET VE BÜYÜKŞEHİRİMİZLE BİRLİKTE ÇOK DAHA GÜÇLÜ ÇALIŞACAĞINA YÜREKTEN İNANIYORUM”

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören tarafından karşılanan AK Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, daha sonra Başkan Tören’in makamına geçti. Burada Başkan Tören’e hayırlı olsun dileklerini ileten Kurtulmuş, yapılan ve yapılacak olan projeler hakkında bilgi aldı.

Ziyaret kapsamında açıklamalarda bulunan Kurtulmuş, “Ben bu ziyaret vesilesi ile Aşkın Tören kardeşimize ve Belediye Meclis üyesi seçilen değerli arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. 31 Mart’ta Ordu’da Büyükşehir Belediye Başkanımız Hilmi Güler beyin öncülüğünde çok güzel bir sonuç aldık. İl teşkilatımızla, İl Başkanımızla, milletvekillerimizle beraber çok başarılı bir sonuç elde ettik. Böylesine güzel bir şehirde, böylesine güzel bir görevin kendilerine verilmiş olması, milletin bu görevi tevdi etmesi büyük bir sorumluluk yüklüyor. Ben bu sorumluluğun başarıyla altından kalkacağınıza inanıyorum. Gönül birliği içerisinde, huzur içerisinde, dayanışma içerisinde takım oyunu ile bu millete hizmet etmenin şeref olduğu bilincinden hiçbir şekilde ayrılmadan inşallah gece-gündüz demeden bütün gücümüzü mesaimizi halka hizmete adayarak yolumuza devam edeceğiz. Geçtiğimiz yıllarda AK Parti iktidarları döneminde Ordu en iyi hizmet alan illerden bir tanesi oldu. Bundan sonraki süreçte de milletimizin bütün beklentilerini karşılamak, sizlerin üzerinizde bir borçtur. Bizim işimizde sizlere bütün gücümüzle destek olmaktır. İnşallah Altınordu Belediyemiz bu dönemde de başarı ile çalışmalarını sürdürür. Bu vesileyle bütün arkadaşlarımızı tebrik ediyor, Altınordu Belediyemizin merkezi hükümetle ve Büyükşehirle birlikte çok daha güçlü bir şekilde çalışacağına yürekten inanıyorum” dedi.

BAŞKAN TÖREN: “BAŞKAN VEKİLİMİZE ŞEHRİM VE ALTINORDU BELEDİYEMİZ ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş’a teşekkürlerini iletti.

İnsana Hizmet ve Hürmet Eden Belediyecilik anlayışıyla yeni dönem vizyonu kapsamında önemli çalışmalar yapacaklarını ifade eden Başkan Tören, “Sayın Başkan Vekilimizin programları arasında Belediyemizi ziyaret etmesi bizlere onur vermiştir, güç katmıştır. 31 Mart seçimleri sonrasında milletimizin teveccühüyle Altınordu Belediye Başkanlığına seçildik. Hem o süreçte hem de şehrimize olan ilgisi ve ayrıca Sayın Başkan Vekilimizin engin tecrübelerini, birikimini ve desteğini bizlerden esirgemediği için kendilerine şehrim ve Altınordu Belediyemiz adına teşekkür ediyorum. Yeni dönem belediyecilik vizyonumuzla şehrin inşası, ihyası, kalkınması kadar birlikte yaşama iradesi içinde alın teri ve akıl teri dökeceğiz. İnsana Hizmet ve Hürmet Eden Belediyeciliğimiz noktasında Sayın Başkan Vekilimizin hem himayelerine, hem riyasetlerine hem de inşallah öncülüklerine ihtiyacımız olduğunu belirtmek isterim. Bu vesileyle, teşrifleri dolayısıyla Sayın Genel Başkan Vekilimize teşekkür eder, saygılar sunarım” diye konuştu.

GENEL BAŞKAN VEKİLİ KURTULMUŞ, ŞEREF DEFTERİNİ İMZALADI

Konuşmaların ardından AK Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş tarafından Altınordu Belediyesi Şeref Defteri imzalandı. Başkan Vekili Kurtulmuş, şeref defterine;

“31 Mart 2019 Seçimlerinde Altınordu Belediye Başkanlığını kazanarak bu güzel medeniyetimizi ihya ve inşa etme mücadelemizde önemli bir kaleyi yeniden kazanan arkadaşlarımızı, başta Başkanımız Sn. Aşkın Tören kardeşim olmak üzere tebrik ediyor, üstün başarılar diliyorum. Ufkunuz aydınlık, yolunuz açık, sözünüz kuvvetli, işleriniz bereketli olsun. Halkın duası gücünüzü artırsın. Dostlarınız sadık, Allah yardımcınız olsun.” İfadelerini yazdı.

Ziyaret, Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in, günün anısına AK Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’a hediye takdim etmesiyle sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam