• DOLAR
  $4.178,0000
 • EURO
  $1,1430
 • ALTIN
  $64.979,0600
 • BIST
  $208,5000
OFF-ROAD YARIŞLARININ SEROMONİK STARTI VERİLDİ

OFF-ROAD YARIŞLARININ SEROMONİK STARTI VERİLDİ

Ordu Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla düzenlenen Off-Road Kupası 5. Ayak Ordu Yarışı’nın seromonik startı, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler tarafından 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda verildi.

Ordu Gezenbilir Off-Road Kulübünün öncülük ettiği ve Karadeniz illerindeki birçok Off-Road Kulübünün katılacağı yarış, 3 Kasım Pazar günü saat 11.00’de Kayabaşı Melet Köprüsü Mevkii’nde düzenlenecek olan organizasyonla başlayacak. 21 araç 42 pilotun yer alacağı yarış izleyicilere heyecan dolu anlar yaşatacak.

“BU GÜZELLİKLER DİKKATİNİZİ DAĞITABİLİR”

Off-Road yarışçılarına başarılar dileyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Değerli ve başarılı Off-Road pilotlarını Ordu’da ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Off-Road yarışlarının 5. etabında sizlere canıgönülden başarılar diliyorum. Ordu’muz, Karadeniz Bölgesi’nin bütün güzelliklerini taşıdığı için gittiğiniz yolda dikkatli olmanızı istiyorum. Çünkü bu güzellikler dikkatinizi dağıtabilir. Çok başarılı yarışçılar olduğunuzu biliyoruz ama Karadeniz’in güzelliğini de mutlaka yol boyunca göz önüne alacaksınız. Ev sahibi olarak yarıştan sonra sizleri ağırlamak istiyoruz. Hepinize güzel bir yarış diliyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam