• DOLAR
  $4.160,2200
 • EURO
  $1,1434
 • ALTIN
  $65.051,4500
 • BIST
  $207,7000
ÖĞRENCİLERDEN LÖSEV’E DESTEK

ÖĞRENCİLERDEN LÖSEV’E DESTEK

Ordu Büyükşehir Belediyesi Mimar Sinan Bilgi Evi öğrencileri farkındalık yaratmaya devam ediyor.

Verdiği eğitim ve gerçekleştirdiği farkındalık çalışmaları ile vatandaşlardan büyük takdir toplayan Mimar Sinan Bilgi Evi öğrencileri bu kez LÖSEV için farkındalık çalışması gerçekleştirdi. Öğrencilerin aileleri tarafından üretilen organik ürünler öğrenciler tarafından satılarak elde edilen paralar LÖSEV’e bağışlandı.

“SATILAN ÜRÜNLERİN PARASI LÖSEV’E GİDECEK”

Ordu Büyükşehir Belediyesi Mimar Sinan Bilgi Evi öğrencileri tarafından her yıl düzenlenen Yerli Malı Haftası Etkinlikleri kapsamında öğrenciler farkındalık çalışması gerçekleştirdi. Öğrencilerin aileleri tarafından üretilen fındık başta olmak üzere, ceviz, mandalina, kivi ve ıhlamurlar Mimar Sinan Bilgi Evi öğrencileri tarafından esnaflar ve kurum personellerine satıldı. Satışı gerçekleştirilen ürünlerin parası LÖSEV’e gönderildi.

“ÖĞRENCİLERİMİZİN DUYARLI DAVRANIŞLARI BİZLERİ MUTLU ETTİ”

LÖSEV’e destek amaçlı kurum ve kuruluşlarda da satış gerçekleştiren Mimar Sinan Bilgi Evi öğrencileri, bu kapsamda Ordu Büyükşehir Belediyesine de ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Vekili Adem Atik tarafından ağırlanan öğrenciler, yaptıkları çalışma ile ilgili bilgi verdi.

Mimar Sinan Bilgi Evi öğrencilerinin bu duyarlı davranışlarının kendilerini duygulandırdığını ifade eden Başkan Vekili Adem Atik, “Öncelikle öğrencilerimizin bu davranışları için kendilerine teşekkür ediyorum. Her zaman olduğu gibi Mimar Sinan Bilgi Evi öğrencileri yine farkındalık yaparak farklılıklarını ortaya koydular. Öğrencilerimiz, hem yerli malı haftasına dikkat çekmek hem de LÖSEV’e dikkat çekmek için böyle bir farkındalık çalışması gerçekleştirdiler. Bu çalışmada emeği geçen öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam