• DOLAR
  $4.029,5700
 • EURO
  $1,0906
 • ALTIN
  $61.264,0100
 • BIST
  $196,9000
ÖNCELİK İSKELETİ KORUMAK!

ÖNCELİK İSKELETİ KORUMAK!

52 Orduspor Futbol Kulübü, Misli.com 3.Lig’de yer alacağı yeni sezon öncesinde iskeleti korumak istiyor. Mor Beyaz Yeşilli ekip, iç transferde en az 8-10 oyuncuyla sözleşme yenileyip, ardından dış transfere başlamanın hesaplarını yapıyor.

52 Orduspor’da 2 Haziran’da yapılması gereken olağan genel kurul, 9 Haziran 2021 Çarşamba gününe ertelenirken, Şükrü Bodur başkanlığındaki yönetim kurulu listesini belirlemek için son aşamaya geldi.

Transfer çalışmaları için kongre sonrasında teknik direktör ile anlaşılmasını bekleyen Mor Beyaz Yeşilliler, iç transferde takıma katkı verebilecek oyuncularla yeniden anlaşmaya vararak iskeleti korumayı amaçlıyor.

Hoca konusunda sona gelindi

Geçtiğimiz sezon şampiyonluk hedefinin gerisinde kalan 52 Orduspor Futbol Kulübü, bu kez işini şansa bırakmak istemiyor. 3.Ligi bilen bir hocayla anlaşmak isteyen Ordu temsilcisi, kongrenin ardından ilk iş olarak hocayı kamuoyuna açıklayacak.

Teknik direktör konusunda sona gelen ve artık 1-2 isimle görüşen 52 Orduspor’da Ordulu Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki’nin daha ağır bastığı belirtildi.

Son karar teknik direktörün

İç transfer kapsamında mevcut yönetim kurulu bazı oyuncularla yola devam etmeyi kafasına koyarken, son karar için teknik direktör bekleniyor. Yeni teknik adamın raporu doğrultusunda takımda kalacak ve gidecek oyuncular netlik kazanacak.

Forvetler kalıyor

52 Orduspor’un iç transfer kapsamında sözleşmeleri devam eden golcü oyuncular Gökhan Erdöl, Şükrü Kaan Kılıçaslan’ın yanı sıra bazı futbolcularla da devam kararı alacağı öğrenildi.

Dış transfer kapsamında Başkan Şükrü Bodur ve transfer komitesinin de bazı isimleri ön plana çıkardığı ve bu oyuncuları anlaşılacak hocaya sunacakları kaydedildi.

52 Orduspor yönetiminden alınan bilgiye göre, teknik direktörün raporu doğrultusunda mutlak şampiyonluk için bir kadro kurulacağı belirtildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam