• DOLAR
  $4.034,7000
 • EURO
  $1,0899
 • ALTIN
  $61.460,6300
 • BIST
  $194,3000
ORDU AMATÖRÜNDE DEV İŞ BİRLİĞİ!

ORDU AMATÖRÜNDE DEV İŞ BİRLİĞİ!

Bölgesel Amatör Lig ekibi Orduspor 1967 Futbol Kulübü, Ordu 1.Amatör Küme’de mücadele eden 9 tane kulüple iş birliği protokolü imzaladı. Amatör Kulüpler anlaşma kapsamında 3 yıl destek alacak.

Mor Beyazlıların Altınordu İlçesi Cumhuriyet Mahallesinde bulunan tesislerinde yapılan İmza törenine Orduspor 1967 Kulübü Başkanı Savaş Şimşek ile amatör kulüplerin temsilcileri katıldı.

Başkan Şimşek, gerçekleştirilen anlaşma kapsamında amatör kulüplere destekte bulunacaklarını ifade etti.

“İlk gerçekleşiyor”

Protokol kapsamında Ordu’daki amatör kulüplere 3 yıl boyunca destekte bulunacaklarını belirten Şimşek, “Ordu’da futbolda belki de çok zamandır şahit olmadığımız bir ilk gerçekleşiyor. Biz istedik ki; Orduspor Kulübü olarak, bütün kardeşlerimizle beraber 1967 yılında kurulan Mor Beyaz renklerimizin tekrar o güzel günlere gelmesi dileğiyle bütün kardeşlerimizin yanımızda olması gerektiğini düşündük. Kardeşlerimizle futbol dayanışması yapacağız. Gençlerimizin spor ahlakıyla yetişip, Türk futboluna katkıda bulunması için bir birlik ve beraberlik anlaşması yaptık” dedi.

Kulüpler adına konuşan Demirspor Antrenörü Ali Haydar Demir, desteklerinden dolayı Orduspor 1967 Kulübü Başkanı Savaş Şimşek’e teşekkür etti.

“Çığır açacak”

Ali Haydar Demir; “Ordu amatör futbolunda bir ilk yaşanıyor. Savaş başkana teşekkür ediyoruz. Bu birlikte imza attığımız ilk merkezi çalışma. Ordu amatör futbolunda bir çığır açacağına inanıyorum. Çünkü ilk defa Ordu amatör futbolundaki kulüplere değer veren, saygı duyan, onların kişiliğini, karakterini ortaya koyması için bir protokol imzalandı” diye konuştu.

Anlaşma kapsamında Orduspor 1967 Futbol Kulübü, amatör kulüplere para ve malzeme yardımında bulunacak. Mor Beyazlı kulüp, yapılan anlaşma gereği talip olduğu amatör kulüp oyuncularına bedel ödeyerek transfer edebilecek.

Orduspor 1967 Futbol Kulübü ile anlaşmaya varan kulüpler şu şekilde: Galataspor, Kayaspor, Doğaspor, Kirazlimanıspor, Rüsumat-4 Gençlikspor, Eskipazarspor, Demirspor, Esnafspor ve Kabadüz Belediyespor.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam