• DOLAR
  $3.812,7900
 • EURO
  $1,0874
 • ALTIN
  $63.274,9800
 • BIST
  $186,9000
“ORDU, DAHA ÜST LİGLERİ HAK EDİYOR”

“ORDU, DAHA ÜST LİGLERİ HAK EDİYOR”

52 Orduspor Futbol Kulübü’nün sol bek oyuncusu Sinan Morgil, “Ordu, bu ligler yerine daha üst liglerde olmayı hak eden bir şehir. Bunun için çaba göstereceğiz. İnşallah da sezon sonu şampiyonluğa ulaşırız” dedi.

Takımda her şeyin yolunda olduğunu ve uyum sorunu çabuk aştıklarını aktaran Morgil, sezona da galibiyetle başlamak istediklerini söyledi.

“Her şey yolunda”

Kampların verimli geçtiğini belirten Sinan Morgil; “Ordu’daki kampımızın ardından Bolu’da hazırlıklara başladık. Her iki kampta güzel geçiyor. Bolu’da da her şey yolunda gidiyor. Daha önceden tanıdığımız arkadaşlarımız vardı. Tabi tanımadıklarımız da vardı. Kısa sürede çok çabuk uyum sağladık. Birbirimize alıştık. Çok güzel bir birlikteliğimiz var. İyi çalışıyoruz. Yoruluyoruz ama değiyor. İnşallah sezona da iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz” dedi.

“Katkı sunmak istiyorum”

Hedefe oynayan bir takım olduklarının altını çizen başarılı oyuncu; “Buradaki futbolcu arkadaşlarımız da, bizde hedefe oynayan ve şampiyonluk yaşayan futbolcularız. Takımdaki genç arkadaşların da hedefleri var. Buraya geldiğimizde ilk başta hedefler doğrultusunda konuşuldu. Bu işin içinde olmak istedik. Katkı sunmak istiyorum. Bu hedefe ulaşmak için elimizden geleni yapacağız. Burası Ordu, güzel bir şehir. Ordu, bu ligler yerine daha üst liglerde olmayı hak eden bir şehir. Bunun için çaba göstereceğiz. İnşallah da sezon sonu şampiyonluğa ulaşırız” diye konuştu.

“Destek bekliyoruz”

Son olarak taraftarlara seslenen Morgil; “Taraftarlarımızdan her zaman destek bekliyoruz. Biz Ordu’nun başarısı için buradayız. Ellerinden geldiğince destek versinler. Onlarla daha da güçlü olacağız. Hedefe hep birlikte yürüyeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam