• DOLAR
  $3.826,8500
 • EURO
  $1,0838
 • ALTIN
  $63.986,7400
 • BIST
  $187,0000
Ordulu yüzücü Milli Takım için kulaç atacak

Ordulu yüzücü Milli Takım için kulaç atacak

Ordu Zirve Spor Yüzme Kulübü sporcusu Doğuş Gebeci, Yıldızlar Milli Takım Ordu İl Seçmelerinde 50 metre ve 100 metre kurbağalama stilde barajları geçerek 21-24 Ocak tarihlerinde İstanbul’da yapılacak Yıldızlar Milli Takım Seçme Müsabakalarına katılmaya hak kazandı.

Bugüne kadar kendi yaş kategorisinde Türkiye 2’inciliği, Karadeniz Bölge şampiyonluğu ve defalarca da Ordu il birinciliği kazanan Doğuş Gebeci, bu kez de Milli Takıma girmek için kulaç atacak.

Zirve Spor Kulüp Başkanı Yalçın Angın, yüzme branşında faaliyetlere başarılı ve istikrarlı bir şekilde devam ettiklerini, sporculara ve kulüp antrenörüne güvendiğini söyledi.

Kulüp Antrenörü Erhan Özcan ise sporcusuyla 5 yıldır bireysel antrenman yaptığını pandemi nedeniyle kısıtlı imkanlarda çalışmalara devam ettiklerini ve başarılı olduklarını belirtti.

“Sıra Milli Takımda”

Antrenör Özcan; “Doğuş Gebeci ile yıllardır bireysel olarak çalışıyoruz. 5 yılda büyük aşama kaydetti. Hep bir adım ilerisi için çalıştık. Çalışmaya da devam ediyoruz. Daha önce Türkiye 2’inciliği, Karadeniz Bölge şampiyonluğu ve defalarca da Ordu il birinciliği kazandı. Şimdi sıra Milli Takıma girmesinde. İnşallah onu da başaracak ve ileride çok iyi bir yüzücü olacak” dedi .

Özcan, antrenman yapmaları için gerekli izin ve imkan sağlayan Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’e, Altınordu Spor İlçe Müdürü Muhammed Türköz’e Spor Şube Müdürü Ömür Çağlayan ve Tesis Müdürü Sertaç Pekşen’e teşekkür etti.

Ordu Zirve Spor Yüzme Kulübü sporcusu Doğuş Gebeci ise 21-24 Ocak tarihlerinde İstanbul’da yapılacak Yıldızlar Milli Takım Seçme Müsabakalarında başarılı olarak Milli Takıma katılmak istediğini dile getirdi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam