• DOLAR
  $3.812,7900
 • EURO
  $1,0874
 • ALTIN
  $63.274,9800
 • BIST
  $186,9000
ORTA SAHADAN ÖNEMLİ KATKI!

ORTA SAHADAN ÖNEMLİ KATKI!

Misli.com 3.Lig’de başarılı bir sezon geçiremeyen 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde bazı orta saha oyuncuları hem attıkları gollerle hem de gösterdikleri mücadelelerle önemli bir destek sağlarken, bazıları ise vasatı geçemedi.

52 Orduspor’da performanslar farklılık gösterdi

Teknik Direktör Sinan Bayraktar önderliğinde mücadeleci ve koşan bir orta saha oluşturan 52 Orduspor’da verilen performanslar farklılık gösterirken, Gürkan Arslan ve Sebahattin Usta 11 gollük katkı verdi.

11 orta sahayla başlandı

Mor Beyaz Yeşilli ekip, sezona Gürkan Arslan, Sebahattin Usta, Muhammed Emin Balcılar, Gökhan Berkay Yıldız, Oğuzhan Birben, Batuhan Aktaş, Halil İbrahim Pekşen, Efe Kağan Kayahan, Gökhan Özer, Emre Adiloğlu ve Hakan Yüce’den oluşan orta saha oyuncuları ile merhaba dedi.

Devrede 2 yolcu

Devre arasında Ernre Adiloğlu ve Hakan Yüce takımdan gönderilmesine karşın Yüce’nin sözleşmesinin hala devam etmesi dikkat çekti.

2 oyuncu alındı

Devre arasında ise bu kez Teknik Direktör Bora Marangoz’un raporu doğrultusunda orta sahaya Ali Kemal Başaran ve Yavuz Alemdar dahil edildi.

Gürkan ‘Arslan’ gibi

52 Orduspor Futbol Kulübü’ne en büyük katkıyı bir sezon önce de takımda yer alan 25 yaşındaki Gürkan Arslan verdi. Başarılı orta saha oyuncusu, 26’sı lig, 3’ü de Ziraat Türkiye Kupası olmak üzere çıktığı 29 resmi müsabakada bin 896 dakika sahada kalıp 6 tane de gol kaydetti.

‘Usta’ işi…

Bir diğer orta saha oyuncusu Sebahattin Usta ise Gürkan’dan sonra en golcü 2’nci orta saha oldu. Usta, 24 lig, 1 tane de Türkiye Kupası maçında sahaya çıktı. Bin 552 dakika süreli alırken, 5 kez ağları sarstı.

3’er gol!

Orta sahada önemli bir görev üstlenen Muhammed Emin Balcılar da 27 maçta 2 bin 138 dakika Mor Beyaz Yeşilli formayı üzerine giydi. Sezonun 52 Orduspor’da performans anlamında en çok iniş çıkış yaşayan oyuncusu olan Oğuzhan Birben ise 26 resmi müsabakada 3 gol kaydetti.

24 yaşındaki genç orta saha Gökhan Berkay Yıldız’ı ise sakatlıklar vurdu. Devre arasından önce sakatlanan Berkay, 5’i aşkın maçtan yararlanamadı. 28 karşılaşmada 1 gol katkısı yaptı.

Pekşen bir var bir yok

Bu sezon kanatlarda görev yapan Halil İbrahim Pekşen ise takıma zaman zaman özellikle asist anlamında katkılar yaptı. Bazı dönemlerde sahada görülmedi. 28’i lig, 1’i de Ziraat Türkiye Kupası olmak üzere 29 maçta bin 725 dakika sahada kalıp 1 gol attı.

Gökhan Özer sakata geldi!

Sezon başından sona kadar sakatlıklarla boğuşan kanat oyuncusu Gökhan Özer ise vasat performansıyla dikkat çekti. Özer, 21 maçta bin 40 dakika sahada kalıp, 1 gol kaydetti.

Gençler de katkı verdi

Ordulu kanat oyuncuları Efe Kağan Kayahan ve Batuhan Aktaş da süre aldıkları maçlarda harika katkılar verdiler. Efe Kağan, 23 resmi müsabakada 269 dakika görev alırken 1 kez de rakip fileleri sarstı. 8 karşılaşmada görev alan Batuhan ise 298 dakika boyunca Mor Beyaz Yeşilli formayı giydi.

Devre arasında yollar ayrılan Emre Adiloğlu, sadece 11 maçta forma giyerken, aldığı 372 dakikalık sürede de vasatı geçemedi.

Sözleşmesi bitti ama takımda!

Takımdan gönderildiği açıklanmasına rağmen ilginç bir şekilde sözleşmesi devam eden Hakan Yüce de, 52 Orduspor’da yokları oynadı. 12 karşılaşmada sahaya çıkan Yüce, 376 dakika süre alırken, beklentilerin altında kaldı.

Devre arasında takımda dahil olan Ali Kemal Başaran, 15 kez Mor Beyazlı formayı sırtına geçirirken, bin 251 dakika süre aldı.

52 Orduspor’da ikinci devre itibariyle forma giymeye başlayan genç kanat oyuncusu Yavuz Alemdar ise 10 lig karşılaşmasında 511 dakika sahada kalabildi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam