• DOLAR
  $4.172,8900
 • EURO
  $1,1364
 • ALTIN
  $64.411,2600
 • BIST
  $206,3000
“TARAFTARLARIMIZA ŞAMPİYONLUĞU ARMAĞAN EDECEĞİZ”

“TARAFTARLARIMIZA ŞAMPİYONLUĞU ARMAĞAN EDECEĞİZ”

52 Orduspor Futbol Kulübü’nün genç kanat oyuncusu Efe Kağan Kayahan, “Bu sezon hedefimiz şampiyonluk. Taraftarlarımıza şampiyonluk armağan etmek istiyoruz. İnşallah bu hedefe ulaşmak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Geride kalan sezonda zaman zaman forma şansı bulan 20 yaşındaki oyuncu, yeni sezonda formayı kapabilmek için var gücüyle çalışıyor.

“Güzel bir uyum yakaladık”

Güzel bir takım olduklarını aktaran Efe Kağan Kayahan; “Kamp devam ediyor. Gayet güzel ve verimli geçiyor. Ağabeylerim, kardeşlerim ve takım arkadaşlarımla güzel bir uyum yakaladık. Bolu kampında hem taktik antrenmanlar yaptık hem de hazırlık müsabakaları oynadık. Hem benim hem de takımımın hedefi aynı. Bu sezon hedefimiz şampiyonluk. Taraftarlarımıza şampiyonluk armağan etmek istiyoruz. İnşallah bu hedefe ulaşmak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

“Üst liglerde oynamak istiyorum”

Hedeflerinden de bahseden Kayahan; “52 Orduspor’da oynayabildiğim kadar oynayıp, sürekli kendimi geliştirmek istiyorum. Planlarım arasında burayı basamak için kullanıp daha üst liglerde oynamak var. İnşallah bu da nasip olur. Üst liglerde oynayıp şehrimi gururlandırmak isterim” diye konuştu.

“Onlar bizim itici gücümüz”

Taraftarlara da çağrıda bulunan genç kanat oyuncusu; “Bize inansınlar. Her zaman ne olursa olsun bizim arkamızdan ayrılmasınlar. Onlar bizim itici gücümüz. Şampiyonluğa hep beraber yürüyeceğiz. O yüzden taraftarlarımızı tribünde görmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam