• DOLAR
  $2.429,6800
 • EURO
  $0,6050
 • ALTIN
  $36.614,1900
 • BIST
  $107,6000
TBB KURGUSAL DURUŞMA YARIŞMASINDA TÜRKİYE ŞAMPİYONU ORDU BAROSU

TBB KURGUSAL DURUŞMA YARIŞMASINDA TÜRKİYE ŞAMPİYONU ORDU BAROSU

Türkiye Barolar Birliği’nin düzenlediği ve Baroların stajyer avukatlarının katıldığı kurgusal duruşma şampiyonasında Bölge Şampiyonu olan Ordu Barosu takımı bölge şampiyonlarının katıldığı Türkiye finalinde çeyrek finalde Malatya, yarı finalde Çorum ve finalde Kahramanmaraş Barosu’nu eleyerek Türkiye şampiyonu oldu.

Başta dereceye giren takımlarımız olmak üzere tüm takımlarımızı mücadeleleri için tebrik ediyorum.

Ordu Baro Başkanı Haluk Murat Poyraz, yaptığı açıklamasında  ”TBB Başkanı Sayın Metin Feyzioğlu, TBB Başkan Yardımcısı Sayın Ünsal Toker nezdinde TBB Eğitim Merkezi yürütme kurulunun değerli üyelerine, yarışmanın mimarı Sayın Berra Beşler’e ve yarışmada katkı ve emeği bulunan herkese teşekkür ederiz.

Elbette Staj Komisyonumuzdan sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Av. Meltem Saraner Yıldız, takım çalıştırıcımız Av. Bülent Yüce, takımı yalnız bırakmayan Genel Sekreterimiz Av. Sibel Torun ve elbette baromuzu layıkıyla temsil eden stajyer arkadaşlarımız Av. Yaren Yetgin, Av. Yasemin Tekin, Av.Sıla Özgönül, Av. Serap Yıldız ve Av. Osman Karadeniz her türlü takdir ve teşekkürü hak ediyorlar”ded

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam