• DOLAR
  $4.172,8900
 • EURO
  $1,1364
 • ALTIN
  $64.411,2600
 • BIST
  $206,3000
TRANSFERDE SONA DOĞRU

TRANSFERDE SONA DOĞRU

Misli.com 3.Ligi’nde yeni sezonda şampiyonluğu hedefleyen 52 Orduspor Futbol Kulübü, dış transferde 9 oyuncuyla sözleşme imzalarken, iç transferde de aynı sayıda oyuncuyla anlaşarak toplam 18 oyuncuyu hazır etti. Kadroya dış transferde 5-6 oyuncunun daha kazandırılması bekleniyor.

Hem iç hem de dış transferde işini kolaylayan 52 Orduspor’da gözler artık sadece dış transfere çevrildi. Mor Beyaz Yeşilli ekip, dış transferde takıma direkt katkı sağlayacak isimlerle görüşmelerini sürdürüyor.

Dış transferde 9 imza

52 Orduspor Futbol Kulübü, dış transferde Doğancan Aynacı, Sinan Morgil, Özgen Erdem, Taner Kahriman, Emre Tosun, Rasimcan Değirmenci, Sergen İlhan, Hasan Kaya ve Muzaffer Kahriman ile sözleşme imzaladı.

İskelet korundu

Mor Beyaz Yeşilliler, sözleşmesi devam eden oyunculardan Gökhan Berkay Yıldız, Berat Çelebi, Emre Bayrak, Gökhan Erdöl, Oğuzhan Birben, Şükrü Kaan Kılıçaslan ile yola devam etme ararı verirken, sözleşmesi sona eren Gökhan Özer ile de 1 yıllık daha mukavele imzalandı. Genç oyunculardan bazılarıyla devam etmeme kararı alan Ordu temsilcisinde Efe Kağan Kayahan ve Ömer İmamoğlu ile yola devam edileceği öğrenildi.

Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki, transfer görüşmelerinin devam ettiğini belirterek, kampa kadar transferin büyük çoğunluğunun tamamlanacağını söyledi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam