• DOLAR
  $4.401,9600
 • EURO
  $0,8378
 • ALTIN
  $51.701,5100
 • BIST
  $163,6000
TÜFAD’TAN MORAL ZİYARETİ!

TÜFAD’TAN MORAL ZİYARETİ!

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Ordu Şubesi Başkanı Turgut Kır ve yönetim kurulu üyeleri 52 Orduspor Futbol Kulübü antrenmanını ziyaret edip, Düzcespor müsabakasında başarılar diledi.

TÜFAD Başkanı Kır ve beraberindekiler, 52 Orduspor antrenmanını ziyaret ederek baklava ikramında bulundular.

“Desteğimiz tam”

Antrenmanda bir konuşma yapan Başkan  Turgut Kır; “İlimizi 3. Lig’de temsil eden 52 Orduspor Kulübümüzün Teknik Ekip ve Futbolcularını zorlu Düzcespor müsabakası öncesinde ziyaret ettik. Ordulu teknik heyetimizin sonuna kadar yanında olduğumuzu ve desteklerimizin süreceğini belirttik. Yönetim kurulu üyelerimize, teknik heyetimize ve futbolcularımıza başarılar dileriz” dedi.

Kır, Teknik Direktör Sinan Bayraktar’a güvenlerinin sonsuz olduğunu ve daima yanlarında olacaklarını aktararak, Düzcespor maçıyla yükselişe geçileceğine inandıklarını dile getirdi.

Bayraktar teşekkür etti

Teknik Direktör Sinan Bayraktar ise ziyaret için TÜFAD Ordu Şubesi Başkanı Turgut Kır ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

52 Orduspor Futbol Kulübü ise ziyareti şu sözlerle değerlendirdi; “52 Orduspor Futbol Kulübü’nden yapılan açıklamada; “Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Ordu Şubesi (TÜFAD) takımımıza destek ziyaretinde bulundu. 29 Kasım Pazar Günü 19 Eylül stadında oynayacağımız Düzce Spor müsabakası öncesinde bugün yaptığımız antrenmanımızda takımımızı ziyaret eden TÜFAD Ordu Şubesi Başkanı Turgut Kır ve şube üyeleri ayrıca baklava ikramında bulundu. Başkan Turgut Kır teknik direktörümüz Sinan Bayraktar, takımın ve yönetim kurulunun yanında olduklarını belirterek takımımızın Düzce Spor müsabakasıyla birlikte yükselişe geçeceğini belirtti ve her zaman desteklerinin devam edeceğini belirtti.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam