• DOLAR
  $3.799,5000
 • EURO
  $1,0874
 • ALTIN
  $63.147,6800
 • BIST
  $186,5000
ULUBEY SAHAYA İNDİ

ULUBEY SAHAYA İNDİ

2020-2021 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Ulubey Belediyespor, sahaya inerek ilk antrenmanını gerçekleştirdi. Yeşil Siyahlı ekip, DSİ Efirli Tesisleri’nde 15 günlük kampa girdi.Tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Ulubey Belediyespor, liglerin başlayacağının açıklanmasını ardından ilk antrenmanını yaptı.

İlk idmana çıkarma

Kulüp Başkanı Soner Poyraz, Sportif Direktör Şenol Yılmaz, Teknik Direktör Yalçın Gürsoy, Yardımcı Antrenör Fırat Doğru, kaleci antrenörü Serkan Karadeniz ile futbolcular, DSİ Efirli Tesisleri’nde bir araya geldi.

Başkan Soner Poyraz ve Teknik Direktör Yalçın Gürsoy’un konuşmalarının ardından 2020-2021 sezonunun ilk antrenmanı gerçekleştirildi. Antrenmanın ardından Yeşil Siyahlılar, DSİ  Tesisleri’nde 15 günlük kampa girdi.

“Önümüzde 40 gün var”

Başarılı çalıştırıcı, yeni sezonun ilk antrenmanını gerçekleştirdiklerini belirterek, “Yeni sezon için sahaya indik. Antrenmanlarımıza başladık. İyi bir kadro kurduk. Eksik bölgelere göre birkaç takviye daha yapabiliriz. Önümüzde yaklaşık 40 günlük bir süreç var. Bu süre zarfında en iyi şekilde çalışarak sezona hazır bir şekilde girmek istiyoruz. Birbirini daha önceden de tanıyan çok sayıda oyuncumuz var. Uyum sorunu yaşayacağımızı düşünmüyorum. Sahada savaşan, mücadele eden ve göze hoş gelen futbol oynayan bir Ulubey Belediyespor olması için elimizden gelen ne varsa yapacağız” dedi.

Önemli takviyeler

İç transferde 4 oyuncuyla sözleşme yenileyen Ulubey Belediyespor, dış transferde ise Bölgesel Amatör Ligi yakından tanıyana oyuncular ile sözleşme imzaladı.

Ordulular tercih edildi

Dış transferde Ordulu oyunculara da ağırlık veren Asım Can Çaykıran, Abdullah Yurttaş, Kaan Kars, Yunus Emre Can, Mehmet Cem Kısa, Necati Demirbaş, Necati Can Öztürk gibi oyuncularla kadrosunu güçlendirdi.

Ulubey Belediyespor’un 15 günlük Efirli DSİ Kampının ardından Ulubey’e gideceği ve sezon başlayana kadar da antrenmanlarını burada sürdüreceği kaydedildi.

Öte yandan Yeşil Siyahlı ekibin, dış transferde 2 ya da 3 oyuncuyla daha anlaşabileceği bildirildi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam