• DOLAR
  $4.187,6900
 • EURO
  $1,1535
 • ALTIN
  $65.691,7900
 • BIST
  $212,5000
“VERDİĞİMİZ SÖZÜ TUTACAĞIZ”

“VERDİĞİMİZ SÖZÜ TUTACAĞIZ”

52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur, transfer süreci ve yeni sezon planlaması hakkında gazetemize özel açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz sezon şampiyonluk hedefine ulaşamadıklarını hatırlatan Bodur, “İyi bir kadro kurduk. Bu sezon taraftarlarımızın da desteğiyle verdiğimiz sözü tutarak 2.Lig’e çıkacağız” dedi.

Transferi büyük ölçüde tamamladıklarını, artık eksik gördükleri yerlere sakatlık ve ceza durumlarını da düşünerek takviyeler yapacaklarını belirten Başkan Bodur, şampiyonluk ipini göğüsleyecek bir kadro kurduklarını dile getirdi.

“Transferi % 90 hallettik”

Transfer sezonuna erken başlayarak istedikleri oyuncuları kadroya kattıklarını aktaran Bodur, şunları söyledi;

“Bu sezon transferlere erken başladık. Şuan transferleri % 90 tamamladık. Bazı eksiklerimiz var, yine takviyeler olacak. Transfer süreci başlar başlamaz istediğimiz oyuncuları aldık. Önümüzde zaman da var. Resmi transfer dönemi 15 Eylül’e kadar devam ediyor. Eksik gördüğümüz bir yerler olursa,  ya da takıma yarar sağlayacak oyuncular olursa onu da değerlendirebiliriz. Sonuçta lig uzun maraton. Ceza ve sakatlık durumları olabiliyor. O yüzden kadromuzu zenginleştirmek istiyoruz.”

“Çalışan formayı alır”

Kalacak ve gidecek oyuncularla alakalı da bilgiler veren Başkan Bodur; “Gürkan Arslan, Hakan Doğru, Emrullah Sarıhasanoğlu, Eşref Korkmazoğlu, Cantuğ Temel, Muhammed Emin Balcılar ile karşılıklı anlaşarak yolları ayırıyoruz. Ayrıca altyapıdan verim alamadığımız birkaç tane genç oyuncuyla da yolları ayıracağız. Sözleşmesi devam eden diğer oyuncular ise yeni sezonda da bizimle birlikte olacaklar. Ancak son kararı kampta hocamız Cüneyt Tiryaki verecek. Çalışan formayı alır. İstenilen verim alınırsa o oyuncu kalır, ama oyuncu çalışmıyorsa, verim alınamazsa hangi oyuncu olursa olsun burada kalamaz” dedi.

Golcüler kaldı

Golcü oyuncular Gökhan Erdöl ve Şükrü Kaan Kılıçaslan’ın sözleşmelerinin devam ettiğini ve yeni sezonda da kadroda olacaklarını aktaran Başkan Bodur, güzel bir kadro kurduklarını söyledi.

“2.Lig’e çıkarmak istiyoruz”

Şampiyonluğu Ordu’ya kazandırmak istediklerinin altını çizen Bodur, “Geçtiğimiz sezon başında Ordu’ya bir şampiyonluk sözü vermiştik. Ancak bu sözü yerine getiremedik ve bu yüzden yönetim olarak da görevde kalmaya karar verdik. Bu sezon verdiğimiz şampiyonluk sözünü tutarak 52 Orduspor’u 2.Lig’e çıkarmak istiyoruz. Bütün mücadelemiz, çalışmamız bu yönde. İyi de kadro kurduk. İnşallah iyi bir kamp dönemi geçirip sezona da iyi başlarsak hedefe ulaşmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

“Taraftarla hedefe ulaşacağız”

Geride kalan sezonda taraftarsız oynamanın kendilerini olumsuz etkilediğini aktaran Başkan Şükrü Bodur, yeni sezonda yeni statta taraftarın önünde oynamaları halinde şampiyonluk hedefine daha rahat ulaşabileceklerini ifade etti.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam